Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen sikával csináljátok...

Ti milyen sikával csináljátok a Lemon Tree-t a Fools Garden-től?

Figyelt kérdés
Gitáron szeretném megtanulni csak nem találtam hozzá jó videót. Ha lehet azokat az akkordokat is írjátok le amivel ti csináljátok.

#gitár #akkord #Fools Garden #Lemon Tree
2012. júl. 20. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
használd a google-t, és megtalálod az akkordokat. sika címszó alatt pedig nem tudom, mire kell asszociálni
2012. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem mi ez a sika. Kifejthetnéd.
2012. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem ismer ilyen alapvető fogalmat, mint a "sika", minek is ír választ egy gitáros kérdéshez?

Nektek kéne a Google-t használni inkább..

2012. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert az miért alapvető fogalom? rengeteg gitárost ismerek, profikat, hobbigitárosokat, kezdőket és tanárokat, egyik sem használ ilyet, hogy sika. mi a szar az?
2012. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
gondolom megint valami nethíró gitáros. igen, innen derül ki, hogy aki internetről tanul, 90%-ban szarul tanulja meg a dolgokat. honnan tanultál ilyet, és mit értesz alatta, hogy sikálás? a ritmust, vagy mit?
2012. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Muszty-Dobay Gitáriskola?

[link]

2012. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért, te honnan tanulsz/tanultál? Magántanártól?
2012. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
tanultam én már rocksuliban, magántanártól, zenesuliban, és most zeneművészetin. ismerem ezt a könyvet, de nem tudtam, hogy ezek is új szavakat alkotnak, hogy még annyira se értsék egymást a zenészek..
2012. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sika alatt azt értem, hogy hogyan kell játszani az akkordokat. (pl.: le-föl-fojt) A csalamádé nevű gitáros könyvben találtam ezt a kifejezést, és nem tudom, hogy kéne hívnom.
2012. júl. 21. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nevezzük csak simán pengetés ritmusának :D de most már értem, így nincs gond

szerintem hülyeség betanítani formákat, hogy hogy lehet pengetni. nincsenek erre sémák, még ha egyet-egyet meg is tanulsz könyvből, ezeket érezni kell. Én azt javaslom, hogy állíts be egy metronómot mondjuk 4/4-re, és találj ki jól hangzó ritmusokat. aztán ezeket át lehet ültetni gitárba.. nem baj, ha nem sikerül elsőre, lényeg, hogy magadtól érezz rá ezekre, és mondjuk ha ütemenként van akkordváltás, akkor azt pontosan érd el. ha meg konkrét számhoz kell (bár ott sem kell követni az eredetit, saját ötlettel is hangozhat ugyanolyan jól). szóval ha az eredetit akarod játszani, akkor hallás után általában rá lehet, és rá is kell érezni a ritmusra. ha úgy könnyebb, keress youtubeon covervideókat, ahol már látod is a gitárost, és el tudod lesni tőle

2012. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!