Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a menő zene gimiben a...

Mi a menő zene gimiben a lányoknál?

Figyelt kérdés
olyan zenéket keresek amik nem égők és sokan szeretik

2012. júl. 22. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen stílus jön be neked, a lényeg, hogy ne nagyon régi szám legyen.
2012. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szinte mindeen stílust szeretek a zenében :D
2012. júl. 22. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
legyen egyéniséged, ne azért hallgass valamit mert sokan szeretik, vagy mert menő, hanem mert szereted
2012. júl. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ez saját vélemény, de szerintem az a menő, ha valaki azt hallgatja, amit szeret, és nem azt, amit a társadalom ráerőltetett. A stílusosság jó. Én bevállalom azt a fajta "ciki" zenét, amit szeretek, és hidd el, nem röhögnek ki miatta. Sőt!

Mindig is azt csináltam, és azt hallgattam, amit szeretek, és csak nem rég döbbentettek rá, hogy úgy nézek ki, mint egy geek. Ami mostanában menő. Én meg már születésemtől fogva az vagyok. ^^Én ezt nem direkt csináltam, nem ezzel akartam kitűnni, hanem ez az én stílusom. Szóval vállald be azt a zenét, amit szeretsz, mert idézem: "A zene az jo. Szorakozas" És ki tud szórakozni egy olyan zenén, amit nem élvez?

14/L

2012. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
közsi :DD
2012. júl. 30. 07:12
 6/7 anonim ***** válasza:
hallgasd azt, ami neked tetszik. Én például a rockot szeretem nagyon, de ahova én járok ott inkább Nicki Minaj Skrillex és ilyesmit vannak.
2012. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÚÚú Nicki Minaj-t nagyon imádom <3
2012. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!