Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom behangolni a gitárom...

Nem tudom behangolni a gitárom pedig elekromos hangolót is szereztem? Tugya valaki hogyan működik? Musedo T-60GB a neve

Figyelt kérdés
Musedo T-60GB

#zene #hangoló #gitár #akusztikus gitár #elektromos hangoló #gitár hangoló.
2012. júl. 24. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt fel kell csíptetni a gitár fejére, és a faanyag rezgését fogja fel, majd a kijelzőn mutatja a vélt hanghoz való eltérést.

Bővebben:

[link]

2012. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gumipapucs válasza:
én kézzel hangolom,tökéletes teljesen,ha standard hangolást akarsz annyi hogy nézel valahol 1 hangot(pl:songsterr.com,ott 1 acdc szám,v akármi)akármeik húrt behangolod,utána hozzáhangolod a többit
2012. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem .. igazábol az a gond hogy rácsiptetem pengetem a hurt de nem hangol vagyis nem minden hurt gondolom kell álitani ezt is Flat tuning de nemtudom mire van ..és hogy menyi herzre álitsam .
2012. júl. 26. 00:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem kromatikus, hanem gitárhangoló, csak azokat a hangokat mutatja, amik közel vannak az optimális hangoláshoz.

Nagyjából lődd be őket fülre és pontosíts a hangolóval.

2012. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!