Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki az ha a Lady Gaga-tól a...

Ciki az ha a Lady Gaga-tól a Just Dance meghat, néha kifolyik a könnyem minden ok nélkül. Gáz nagyon?

Figyelt kérdés
13/F
2009. júl. 16. 10:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Gondolom nem a szövegétől vagy a dallamától vagy meghatódva mert az elég értelmetlen. Mikor hallottad először ezt a számot? Mit csináltál éppen? Mert, meglehet hogy olyan esemény közben ment ez a szám ami számodra elég fontos volt, vagy egyszerűen nagyon jó, és szívesen emlékszel vissza rá, hogy milyen jó volt... akárhányszor hallgatod ezt a számot, visszaemlékszel és ezért meghatódsz. Ez normális.
2009. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lady gagatól néha nekem is majdnem kifolyik a könnyem, bár nem a meghatottság van rám ilyen hatással, de lehet hogy rád sem. igazából ami siralmas, azon nem is csoda ha sír az ember.
2009. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem siralmas
2009. júl. 16. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a Titanic zenéjén sírsz , azt mondom oké, na de Lady Gaga Just dance c. számán...? bocsi de ez kicsit bizarr.
2009. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki, én úgy tudok bőgni zenén hogy az nem igaz, idegrohamot kapok és fuldoklok, na ez már abnormális, az pedig, hogy meghatódsz egy zenén, teljesen rendben van, érzékenyen reagálsz a zenére.
2009. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:
100%
Ez akkor lenne normális, hogy ha olyan zenéről lenne szó, ami valódi érzelmeket közvetít, és szívből jön. Dehát így azért elég fura.
2009. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit ciki.
2009. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem nem ciki, ez van.
2009. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki,csak nem értem...Akkor már inkább a Bad romacen.
2010. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!