Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Maroon 5 vagy a One directio...

A Maroon 5 vagy a One direction a jobb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Döntsd el. Mindkettő igénytelen rágógumipop, de a Maroon 5 legalább maga írja a zenéit, és maga is adja elő, a One Direction mögött meg egy komoly gépezet működik, ők csak tátognak párat a klippekben, esetenként stúdióban rögzítgetnek, majd fellépnek playbackelni, ahol a zene hátteret ismét nem ők, hanem más zenészek szolgáltatják.
2012. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En mindakettot szeretem.
2012. júl. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 chrishu ***** válasza:
A Maroon5 ről nem hallottam biztos az se jó de a ván drájkezsönnél minden jobb...
2012. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Maroon 5 egyértelműen jobb, olyan, mintha Soulja Boy-t hasonlítaná valaki 2PAC-hez (bár Maroon 5 közel sincs 2Pac szinten, csak kb ekkora a különbség).

De ahogy első írta, ők sem valami hatalmas ikonok.

2012. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maroon 5 tűrhető poppot játszik, 1-2 számuk még tetszik is, és ők tényleg maguk írják a zenéket. Szóval, szerintem egyértelmű...
2012. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de válaszolnék :D

1. Maroon 5: nekem örök kedvenc a Payphone, így egyértelmű, hogy őket választom :) És mellesleg ó számaik vannak

2. One Direction: igazából nincs véleményem nagyon róluk, de valamihez nagyon érthetnek, mert a számaik egyszerűen bevéselődnek a fejembe, túl fülbemászóak :/ (de ez nem jelenti, hogy jók is)

2013. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!