Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Wisdom...

Chrishu kérdése:

Mi a véleményetek a Wisdom zenekarról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó a zenéjük

2012. júl. 28. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a kezdetektől ismerem őket (Nahis korszaktól) és én már ott is nagyon szerettem őket. Most ezzel az új énekessel kicsit fura volt de miután voltam koncertjükön megváltozott a véleményem és most a kedvenc albumok tőlük a Judas :D és különösen örülök most a külföldi kiadónak. Meghogy most Sabatonnal mennek turnézni mert tényleg megérdemlik hogy külföldön is ismerjék őket, világszínvonalú zenét nyomnak. Nem tipikus magyar zene de magyarok és ez nekem elég. Nagyon nagy kedvenceim, amiben csak lehet támogatom őket (CD-k, pólók, minden van már tőlük) :D
2012. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azelőtt nem nagyon hallgattam őket, most rockmaratonon láttam őket először, hát a pofám leszakadt, milyen jók. tényleg.
2012. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
100%
Egyik legjobb együttes szerintem
2012. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a Wisdomot. Először, amikor hallottam tőlük dalt, el se hittem, hogy magyarok. Világszínvonalú zenét játszanak! Szuper és kész! :) Örülök én is a külföldi turnénak, lemezkiadásoknak, csak így tovább,megérdemlik!!:)
2012. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SpartanGuitarist válasza:
Remek zene! Ez volt az első magyar metál amit hallgattam. Kváncsi vagyok a 2015-ös Rockmaratoni fellépésükre a Powerwolf elött!!!
2015. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Profi zenét játszanak !!!

Akik hasonlóan kiválóan zenélnek és magyarok az a DemonLord, győri együttes, Keress rá szerintem tetszeni fog.

2015. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!