Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ehhez hasonló zenék?

Ehhez hasonló zenék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ilyen típusú számokat szeretnék: http://www.youtube.com/watch?v=otx0Bnru0dY


http://www.youtube.com/watch?v=NHaL615Izf4 /utóbbinál bocsi a rossz minőség miatt, de nincs meg rendesben :( /


Könnyű, kicsit szerelmes, lehetőleg(de ha nincs, nem baj) gitárkísérettel, fiú(k)énekli(k) és mindenképpen angolul! :) Azért kérek innen segítséget, mert pl. a rádióadókon vagy a Viván zömmel rappel teli "értelmes" szövegű dalnak nevezett dolgok mennek, de nekem valahogy ezek szimpatikusabbak ^^ (nézzük mondjuk "Flo Rida:Sz*pás" című dalát) Köszi előre is, minél több, annál jobb, most az ilyen típusok a kedvenceim :) 12/L


2012. júl. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Ó, nem hiszem, hogy a kérdező erre gondolt! :DD Szerintem neki kell egy szám, amit egy nagyon helyes fiú énekel, a számtól függetlenül. :D


Kedves Kérdező! Kérlekszépen! Léccilécci! Ne Douglas Booth-ot hallgass! Sőt, gyorsan a filmet is felejts el!! Köszi. :)

Inkább nézd meg ezt a filmet ( [link] ), és döbbenj rá, hogy mennivel jobb és eredetibb az amcsi marhaságnál, és arra is, hogy a srác k*va helyes, és ezerszer jobb hangja van a hülye Booth-nál. :) Ugye, hogy igazam van? :D

Ümm... Joe Brooks nagyon cuki. :D Kár, hogy a szám gáz... Énn azt tanácsolom neked, hogy inkább hallgass olyan zenéket, amik tényleg tettszenek, mert ez... Hm... Most azon gondolkozom, hogyan tehetném Jo-t ki úgy a falamra, hogy őt látva kelhessek. :D Mind1. Tudom, hogy ezzel most nem sokat segítettem, szóval... Bocsi! :) Ha eszembe jut egy ilyen szám, szólok!

14/L

2012. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mrplaythegame ***** válasza:
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi :)

2. Nem csak az érdekel, hogy egy helyes fiú énekelje, mivel mondjuk filmet is nézhetnék, nem kell feltétlenül zenét hallgatnom :D A számot nem Douglas Booth énekli, hanem Jonathan Clay (csak a filmben van Douglas) :) Amúgy a filmet nem tudom megnyitni, az eredeti LOL-t linkelted(francia), vagy valami mást?

3. Köszi :))

2012. júl. 30. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mésodik vagyok, és igen, a franciát linkeltem. Nemtom láttad-e, de kismilliószor jobb, mint a Miley-s. :)
2012. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd megnézem és mondok véleményt :) Amúgy nekem tetszett a film,, és ez a szám is :)
2012. júl. 30. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!