Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenészek, zenekarok! Hogyan...

Zenészek, zenekarok! Hogyan oldjátok meg a próbát?

Figyelt kérdés
Itthon nem lehet (szomszédok + családtagok miatt), próbatermet nem találok a környéken, a községházban lehetne ha más műfajról lenne szó, a templomban szintén, de a pap amúgy is utál. Valami ötlet esetleg?

2012. júl. 30. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki tanulja meg otthon a dolgokat és csak 1 max 2 órára üljetek össze összenézni a nótákat. Annyit még a szomszédok is igazán kibírhatnak, ha nem este 8-kor álltok neki.
2012. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a szomszédok? ... este 10 ig nincs csendháborítás.. ha fejre álnak se..
2012. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszemélyes bandáról van szó. Az a baj, hogy sok kisgyerek van a szomszédságban, a szülők meg háborognak. Akusztikuson próbálok/írom a zenét hogy ne zavarjam őket feleslegesen a torzított gitárral (az csak a végleges verzión van rajta), halkan játszok és nem is akkor amikor csendháborításnak minősül, de hát black metált nem lehet szépen halkan énekelgetni és olyankor átjönnek, bekopognak, csengetnek, beordítanak az ablakon hogy eltört e valamim, hogy álmosak a gyerekek (akik eközben vígan játszanak kint de sebaj) vagy hogy hagyjam abba a fekete misét és 'sötét sátánista f*sz'nak neveznek. :D Annyira nem zavarna, de hiába mondom nekik hogy csak fél óra amíg felveszem az összes vokált és utána csend lesz (felveszem, és lejátszás közben írom meg a hangszeres részeket, mert lejátszani lehet halkan de felénekelni nem), továbbra is járnak át ötpercenként, ami külön öröm mert nem csak az én hangom veszi fel a kazetta hanem az anyázást is.. Ezért nem lehet itthon próbálni. De ezek szerint én lakok rossz környéken, és nem minden bandát akarnak karóbahúzni. :D Csak kíváncsi voltam mások hogy oldják meg. :) Az a baj, hogy akárhova megyek, megkérdezem hogy próbálhatok e ott néha, azt mondják hogy persze, nyugodtan, de amikor megtudják a műfajt akkor egyből nem. :D
2012. aug. 3. 03:00
 4/6 anonim ***** válasza:

én a helyedbe annyit mondanék erre mivel én is gitározok és elég gyakran metált... 16 éves vagyok.. és egy szomszédba lakó 13 éves meg egy 14 éves kiskölyök akik verik magukat mer mindent megkapnak...

bekibáltak hogy halkisd le ezt a sz@rt te nyom...rék b.zi .. erre kimentm és annyi volt a reakcióm hogy mégegyszerbeszólnak kimegyek és a nyakukra tekerem a gitárt... azóta kusba vannak:D

szóval ne kedveskedj azoknak a szomszédoknak... olsd vissza őket.. ennyi:D

2012. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó, de nem a gyerekek panaszkodnak hanem a szülők. :) Nekik csak nem mondhatom hogy a nyakukra tekerem a gitárt.

A gyerekekkel nincs baj, azok kicsik és szeretnek mert fogok nekik békát a tavamból, de már ígyis fel akart jelenteni az anyjuk mert szerinte azért csalogatom őket ide hogy belefojtsam őket. :D Ha visszaszólok, csak rosszabb lesz.

2012. aug. 15. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
ezesetbe.. sz@rd le.. 22:00 tól szólhatnak ... addig kusvan nekik szóval...:D
2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!