Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemyényetek erről a...

Publicnoise kérdése:

Mi a vélemyényetek erről a dubstep számról?

Figyelt kérdés

Barátommal csináltuk ezt a számot írjatok sok-sok véleményt kíváncsi vagyok rá:D

http://www.youtube.com/watch?v=HyxFzoNbcKY



2012. júl. 31. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó :D tök tetszik :D
2012. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz:)
2012. júl. 31. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Kezdésnek nem rossz. Skrillexnél legalábbis ezerszer jobban hasonlít a dubstepre. Folytathatnátok, legalább lesz egy értelmes hobbitok.
2012. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem hobbinak gondoltuk.. inkább életcélnak
2012. júl. 31. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
első vagyok : jó azért még kell felnődniük és azért MÉG a skrillex jobb de ha gyakoroltok meg sok számot csináltok akkor akár hiresek is lehettek :)
2012. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagy tehetségetek van már most hozzá de az ember csak fejlődésre képes szóval van mit tanulni de van rá esélyetek hogy híresek legyetek !!!
2012. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
14-15 évesek vagyunk
2012. júl. 31. 16:59
 8/14 anonim ***** válasza:

ötös: nem azt írtam hogy jobban zenélnek mint sonny moor, viszont sokkal jobban hasonlít ez a szám az igazi dubstepre mint a skrillex elferdített/összelopkodott akármicsodája. arra akartam kilyukadni, hogy jó vonalat választottak, amin elindulhatnak, nem pedig a szart.


most pedig még igenis csak hobbinak állja meg a helyét a tudásotok, épp ezért kellene még sokat gyakorolnokot, hogy megélhessetek belőle.


Viszont ti elektronikus zenét játszotok. Elég ha megtanultok zenét írni, de semmilyen hangszeren nem kell játszanotok. Épp ezért nagyon jól meg kellene tanulnotok amit csináltok, mert ez még közel sem mondható igényes zenének.

2012. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14-15 évesen még nem fogtok befutni de szerintem nem is baj. addig gyakoroljatok .
2012. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
62%
skrillex nem dubstep...
2012. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!