Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi kell ahhoz hogy valaki...

Mi kell ahhoz hogy valaki hangszerboltba dolgozhasson?

Figyelt kérdés

kell valami végzettség? o.O

én spec három idegen nyelven beszélek és 3 hangszeren játszok (gotár, zongora, fuvola) mi kell még hozzá? és hogyan lehet bejutni? mennyi a fizetés?



2012. aug. 2. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
a zeneakadémiának van hangszerész képzője, azt hiszem okj-snak számít, 2-3év lehet talán. azt nem árt elvégezni, mert hiába tudsz így is eladó lenni esetleg, ahova én járok pl hangszerboltba, vagy 6an dolgoznak, de mind a 6 szokott hangszert beállítani is, meg komolyabb munkát is, szóval szerintem az kellene hozzá
2012. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hangszert beállítani, hangolni énis tudok (najó nem vagyok zongorahangolo) de...annélkül nem is lehet? o.O
2012. aug. 2. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
de, lehet, de ha mondjuk nekem lenne hangszerboltom, és választhatnék csomó jelentkező közül, akkor biztos azt választanám aki ért a hangszerekhez.
2012. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, ha van valami kereskedelmi végzettséged. Mondjuk talán a minimum az okj-s műszakicikk eladó. Kereskedelmi szakérettségi vagy kereskedelmi felsőfokú képesítés értelemszerűen kiváltja.

Bejutás: tekintettel, hogy (kevés kivétellel) szinte minden egyes üzletnek különböző tulaja van, egy szakmai önéletrajzzal és egy motivációs levéllel felvértezve az üzletvezetőket megkeresed, és némi kísérőszöveggel átnyújtod az anyagodat, vagy postán, e-mailen megküldöd.

Fizetés: szerintem minimálbér + értékesítési jutalék.

2012. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A zeneakadémiás hangszerészképzés 3 éves.


A gitárbeállítás meg nem csak abból áll, hogy csavargatod kicsit a nyakpálcát meg a húrláb csavarjait. :)


A XIII. kerületben volt a hangszerboltok legnagyobb része. Pár éve még 11 volt, mára 3 kisker és egy nagyker maradt.

Ne ringasd magad abba a reménybe, hogy munkaerőhiányuk lesz.

2012. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!