Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó gitárok?

Jó gitárok?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani nekem jó gitárokat 25 -30000 Ft között?

2012. aug. 3. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

25-30-ért újonnan sajnos nem nagyon kapni normális gitárt, az már nagyon egyszerű kategória, amit a legolcsóbb, legrosszabb minőségű anyagokból csinálnak általában.


Épp ezért érdemes szétnézned apróhirdetési oldalakon (GitarShop, Expressz, stb), ahol 30 ezerért használtan simán találhatsz egy olyan gitárt, ami újonnan 50 ezer. Az még mindig alap kategória, de azért már megbízhatóbb! Csak arra vigyázz, hogy próbáld ki alaposan, nehogy átverjenek és írass alá adás-vételi szerződést. (Le lehet tölteni netről a nyomtatványt.)


Márkák közül, az olcsóbb típusokból ajánlom a Squier, az Epiphone, a Jackson, a Cort modelleket. Minél régebbi gyártású, annál normálisabb!

2012. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a Jackson JS-1 -ről tudnál véleményt írni? :)
2012. aug. 3. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
azse rossz de inkább Cort és Ibanez a jó... bár az ibanez drágább de jobb is.. használtan azt is szerezhetsz ennyiért.
2012. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a Jacksonról, szóval - a JS-1 kezdőknek megfelelő gitár szerintem. Egyszerű, sokat nem kell tőle várni, de el lehet vele boldogulni. Ha használtan veszel, egy átellenőrzésre - nyak, oktáv, húrmagasság beállításra - érdemes elvinni hangszerboltba, ha nem értek hozzá. Nagyon sok múlik rajta.
2012. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Ibanez grx20-BKN van. 50000ft
2012. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Squier Bullet Strat

Vagy Squier Affinity Strat használtan.

2012. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

És a Soundstation SMB200 gitárokról van tapasztalatotok?

2012. aug. 4. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt a modellt ugyan nem ismerem, de ennek ellenére bátran mondhatom, hogy egy Squier-rel sokkal jobban járnál.

Az mégiscsak a Fender alvállalata.

2012. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Soundstationnal ne akarj kitolni magaddal :P Csatlakozom az előttem írókhoz, inkább vegyél használtan egy értelmeset, hidd el jobban jársz.
2012. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És ezekről a gitárokról, mint pl:

-Behringer

-Kramer Pacer

?

2012. aug. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!