Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenéket ajánlanátok nekem?

Milyen zenéket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a Fly Project-től a Musica-t, Tacabro-tól a Tacatá-t és Sean Paul-tól a She doesn't mind-ot. Ezekhez hasonló zenéket keresek. Ebben kérném segítségeteket. Előre is köszönöm.
2012. aug. 3. 19:51
 1/5 anonim válasza:
Sean Paul got 2 love you
2012. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, háttt, ööööö neked a legjobb a METÁL!!!!!!!!! :D:D:D:D:D de amúgy mik ezek amiket írtál? xDXDXDXDXDXD lol de tényleg hallgass egy kis metált is tudod, hogy hogy fel tud dobni? :D
2012. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el egy zumbaorara, en is jarok, es ott nagyon sok ilyesmi zene szol, tobek kozott ezek is; )
2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként hallgatok pl. AC/DC-t is meg mindenfélét, de ezeket szeretem a legjobban.

Régen zumbáztam és azok a zenék tényleg jók, csak már mindet meghallgattam rengetegszer. :)

2012. aug. 3. 23:55
 5/5 anonim válasza:
2012. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!