Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjek el egy saját...

Hogy kezdjek el egy saját dalt? Milyen témában?

Figyelt kérdés

Sziasztok abban kellene segítség hogy szeretnék írni egy dalt valami vidám témában... zongorázni tudok de ilyen gitár alapot meg dob alapot hogy tudnák magamnak csinálni..?

nagyon szeretnék írni saját dalt... aki segítene benne bármit írjon üzenetet meg ide kommentet



2012. aug. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
ha görcsösen akarod csinálni, akkor nem fog menni. Az ihletnek nem parancsolhatsz! :) Hiába ülsz neki, hogy "na akkor most írok egy dalt" az sose lesz olyan jó, mint a semmiből jövő műzsa csókja! :) Rám a környezetem van nagy hatással. Sétálj kicsit a természetben, a városban... légy emberek között és figyelj. A legjobb témák ott vannak előttünk, csak nem vesszük észre őket!
2012. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normálisat akarsz gondolkodj.


Ha szögletes üveggolyósat csinálj véletlenszerűen egy ritmust és kezdj el baromságot énekelni attól függetlenül hogy van hangod pl:

Az univerzumban van egy telefon

A telefonban van egy tüdő

A tűdökben autók repülnek

Az autókat egy máj irányítja

Ezt a májat sült csirkével ettem

Finom a sültcsirkésmáj.


Bármilyen hülye szöveget.

Megsütöttem a fülem a tüzhelyen, beszorult a vakbelem a fülemben, de a buborékok a seggemből feljebb törnek, Része vagyok a fing körnek.

2012. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egyetlen normalis dalom szuletett, az amit felalomban talaltam ki. probald ki te is, hogy vegiggondolod a napod este es megragadsz egy pillantot, vagy egy mondatot, ami nagyon megmaradt. nekem ezert van mindig az ejjeliszekrenyemen egy papir ez egy cerka! ha szoveg van, nekem a dallam jon magtol es bar 7 eve zongorazok, megmindig nem sikerult zongorakiseretet irnom. de azert remelem, neked tobb sikered lesz, hajra! :)

l/13

2012. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt én csináltam, nem kifejezetten vidám, de így véltem jónak. Gépies zene amúgy.


http://www.youtube.com/watch?v=XisK3PNruUQ&feature=BFa&list=..

2012. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!