Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a zene címe? Fél hét éves...

Mi a zene címe? Fél hét éves vagyok, van egy fiú szerelmes párom is. A bokorral kezdődött.

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem linket küldeni.

Szöveg.:

Fél hét éves vagyok, van egy fiú szerelmes párom is. A bokorral kezdődött. Úgyhogy lenn voltunk az udvaron, és mondtam, Bence, gyere be a bokorba. Én választottam ki a helyet, a legrejtekesebbet és letérdelt elém a Bence, mondta, hogy én szeretlek, mondtam, én is. Kérdezte, hogy megcsókolhatom-e a kezedet. Mondtam, hát tőlem. S megcsókolta a kézfejemet. Utána történt az, hogy fölmentünk, megmondtuk az óvó néninek...

-Hogy ti vagytok a legszerelmesebbek?

-Igen.


-Kin múlik ez szerinted, vagy min múlik, hogy nagy korotokban is ilyen szerelmesek legyetek?

-Rajtunk, egyformán, mind a kettőnkön.


-És ha mégse beléd lesz szerelmes a Bence, hogyha már iskolás lesz, nagyobb, felnőtt?

-Biztosan belém.


-Miért?

-Mert megesküdött előtte a bokorban.


-Mire esküdött meg?

-Hogy nem hagy el.


-És te biztos vagy benne? Bízol benne?

-Igen. Bízom.


-És mi lesz akkor Kata, ha te szeretsz bele valaki másba és te felejted el őt?

-Én nem fogom elfelejteni. Mert én nem akarom őt elfelejteni.


-Hát lehet, hogy nem fogod őt elfelejteni, de beleszeretsz egy másik fiúba, akinek még szebb kék szeme van.


-Mindegy az nekem, csak a Bence legyen az.


2009. júl. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem zene
2009. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem..

Hanem ,hogy mi a címe,hoyg találok rá?

2009. júl. 18. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meghallgathatod:


[link]


Elolvashatod a teljeset:


[link]

2009. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A zene tudomásom szerint létezik, egy DJ hölgy Ludmilla használta fel a felvétel elejét, iszonyat nagy mix + volt de sajnos a windóz áldozata lett 3 éve keresem, és a Ludmilla lapján sincsen fenn. ha valaki ráakadna így hogy van egy nyom megköszönném.
2010. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Flexfree ***** válasza:

A Ludmilla mix címe: Nowsound exposure requiem


Itt tudod letölteni

[link]

2010. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kriszti* válasza:
2014. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!