Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valahol olyan program,...

Van valahol olyan program, ahova ha beírok egy dallamot, akkor lejátssza hozzáillő akkordokkal?

Figyelt kérdés

A zongoratanárommal játszottunk anno olyat, hogy én bármit leüthettem, ő úgy játszott alá, hogy abból tökéletesen hangzó zene kerekedett ki. Valami ilyesmit keresek programban.


Van zongoránk és nagyon-nagyon jó fülem van, hallás után bármit le tudok játszani, de az a baj, hogy csak egyszerűbb dallamokat, bal kézzel nem tudok alájátszani. Más szavakkal: tehetséges vagyok, de képzetlen. Van arra valami technika, szabály, hogy ha van egy dallam, akkor hogy játsszunk alá? Egyszerűbb akkordokra rá tudok jönni, de úgy nem változatos, én valami igazit szeretnék.


2012. aug. 6. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!