Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik az előadók és mik a...

Kik az előadók és mik a számok címei?

Figyelt kérdés

Meghallgatnátok ezeket?

[link]

[link]

Imádom ezt a két számot. Véletlenül kaptam cd-n,de nem ismerem az előadókat,ill. a számok címeit!

Segítsetek kérlek!Köszönöm mindenkinek!

Már az izt is megköszönném,ha valamilyen irányt mondtok,merre keresgéljek.


2009. júl. 19. 23:27
 1/4 anonim válasza:
Elég sajátságos kis mjuzik ez :) Az előadó francia, és én spec. r'n'b-nek/rap-nek érzem... kutya legyek, ha ezzel segítettem, de próba szerencse :D
2009. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is így próbáltam keresgélni,de nem jutottam semmire.

Még egyszer köszönöm!

2009. júl. 20. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudod franciául, de ha te igen, akkor üsd be google-be a dalszövegét és egyből kidobja. Én az angol számokat így szoktam megkeresni. :)
2009. júl. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hetek óta így próbálkozok,sikertelenül.Ezek szerint nem értek egy mukkot sem franciául:-)

Már mindenhol próbálkoztam mindenféle halandzsával,hát nem sok mindent adott ki.A google szinte semmi hasonlót,a youtube-on találtam francia zenéket,de meg sem közelítik ezt.Valami más tipp?

2009. júl. 22. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!