Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét szerettek a...

Milyen zenét szerettek a hippik? Milyen együtteseket? Van valami nagyon híres hippi sláger?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Például a Woodstocki fesztivál fellépőit:

[link]

2009. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

pszichedelikus rockzenét leginkább. nézz utána, a fentebb belinkelt oldalon a fellépőknek, írd be az együttesek neveit a googlebe és informálódj egy picit.

albumjaikat letöltheted ugyanazon a módon, amit feljebb írtam (google). :)

2009. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszike! De nincs vmi nagyon jellegzetesen hippi együttes vagy sláger?
2009. júl. 21. 00:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

a fesztiválon fellépőket mind szerették a hippik.

a Félelem és reszketés Las Vegasban című filmben is elhangzik egy zene, ami úgymond híres.

Jefferson Airplane-Somebody to love

2009. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
John Lenon. De ő Énekes.
2009. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jefferson Airplane - White Rabbit is volt a filmben és az az egyik kedvenc számom:D
2010. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem van egy hippi ismerősöm,ő techno-t hallgat.
2010. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
híres hippi volt a rejtélyes hármas. jimi hendrix , janis joplin, is jim morrison. mindhárom nagy zenész volt, mindhárom drog vagy alkoholtúladagolásba halt meg. a hippik szerették / ők koruk/stilusuk volt a beatles, jimi hendrix, joplin, the doors (morrison), pink floyd, led zeppelin.
2010. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Beatles.
2010. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Az én legnagyobb kedvenceim a The Kelly Family is hippik voltak... ez a zenekar 9 testvérből állt, ír származásúak, a 90-es években voltak nagy sztárok. 5 fiú és 4 lány vol benne persze testvérek, és a fiúknak is derékig érő hajúk volt de a lányoknk kicsit rövidebb hajuk vol mint a fiuké, nekem a Kelly Failyből Paddy Kelly a kedvencem másodjára Angelo Kelly, igaz már nem együtt zenélnek, hanem mindegyik külön-külön, de még minig sok rajongójuk van, igaz a fiuk közül Paddy Kelly és Jimmy Kelly levágatta a haját de ezt igy kell elfogadni. a többiek nem. és rockot, latint, popot énekeltek. Ja és természetesen a 90-es években voltak hippik. Én is hippi vagyok, ilyen zenéket énekelek. Én 12 éves vagyok. Nagyon híres a Kelly Family - An Angel ez egy gyönyörű lassú zene ez volt a legnagyobb slágerük, de én szeretek tőlük rengeteget ezen kívűl, nagyon a Kelly Family - Key to my heart -- ez rock zene de nagyon JÓ! A youtuben találsz rengeteg jó zenét tőlük! a facebookon is van oldaluk külön külön, és megtudhatod a koncertjük időpontját. stb....híreket... a Kelly Familytől ez az egyik kedvencem : ( persze nem csak ez )


http://www.youtube.com/watch?v=xcCt8uJ-Rz0


Hallgasd meg!!! Nagyon nagyon jó zene, ja és aki énekel nem lány hanem fiú csak hosszú hajú.


De íme a legnagyobb slágerük az An Angel:


http://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU


De ezeken kívűl még nagyon sok jó zenéjük van,,, a youtuben keresgélj tőlük zenéket..


Még ezt azért elküldöm:

http://www.youtube.com/watch?v=blp9xR2Jx3s


Én összesen még 34 zenét tanultam meg énekelni a Kelly Familytől. Ha érdekel téged a Kelly Family, még akarsz tudni róluk erről a különleges családról, írj a címemre:

fairy.barbie@citromail.hu

tedd fel a hippikkel és a Kelly Familyvel való kérdéseidet nekem.! :) Üdvv

2012. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!