Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock zenéhez melyik Sennheiser...

Rock zenéhez melyik Sennheiser fülhallgató a legjobb 3000 Ft környékén?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 21:10
 1/8 Evilkiller ***** válasza:

Bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, de sztem rockot egyáltalán nem jó fülessel hallgatni, mert nem érzet a testeden a zenét! Buszon, villamoson meg tök mindegy!

Hogy azért mondjak valami hasznosat is, úgy hallottam Sennheiser-ből az olcsóbbak elég gagyik, csak a felső árkategóriát célozták meg inkább, azok nagyon jók!

2012. aug. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző, pont ugyanolyan jó fülhallgatóval roclot hallgatni, mont hangszórón, sőt talán még jobb is, sokkal jobban hallod a részleteket, és a dallamot is. bizonyíték képpen pedig: egy youtube videoból csináltam mp3-at, és fülhallgatón meghallgatva, sokal jobb volt. Kédező: sztem agybadugósat válassz :D
2012. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evilkiller ***** válasza:

Ha megyek valahova, és út közben hallgatom a zenét, én is fülessel hallgatom, nem fogok mindenhova hangfalat magammal cipelni! :D De ahhoz sztem tök mindegy, milyen fülese van (persze azért egy bizonyos határ fölött)!


Otthon viszont sokkal jobb hangfallal, és most ne abból indulj ki, hogy a youtube-ról leszedett fos minőségen javít kicsit a füles, mert szűr egy keveset a zajokon, hanem hogy hangfallal érzed, ahogy lüktet a tested! Többet ér, mint bármilyen füles!


ui.: Ha már a minőség a fontos, és ahhoz keresel fülest, vagy hangfalat, legyen a zene is olyan, ne youtube-ról szedegess!

2012. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 2 vagyok. a youtube-ról sokkal jobb minőségben meg lehet szerezni a zenéket, mint bármelyik letöltőoldalról, és nem kell megvenni egy cd-t átkonvertálni mp3-ba...a youtube videokból jó kis 10 mb-os mp3-akat lehet csinálni :)
2012. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Evilkiller ***** válasza:

1.: Ha ne adj isten, arra vetemednék, hogy valamikor audio cd-t veszek, azt már nem mp3-ba konvertálnám, hanem flac-be!


2.: Amit egyszer már átkonvertáltak veszteséges tömörítéssel, abból hiába csinálsz 10 megás mp3-at, a hiányzó részletek nem kerülnek vissza bele!


A youtube-ra feltöltött videók nagy része, pedig csúnyán veszteséges tömörítéssel került fel! Nagyon ritka, ami nem!


Ha nagyon számít a minőség, torrentről meg lehet szerezni a zenéket, akár flac-ben, az teljesen veszteségmentes, akár iso-ban a tömörítetlen audio cd!

2012. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de én innen töltöm a zenéket: [link] és nagyon jó oldal, rengeteg számot megtalálsz pillanatok alatt 320kbps-ben
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
régen én is innen töltöttem le :) én is szerettem ezt az oldalt, de sajnos most már a legtöbb zenét is erről a 4sharedről, vagy mi a tökömről lehet letölteni. a youtube-on viszont, ha fönn van jó minőségben, akkor 320kbps-ben, és 48 kHz-ben mind le lehet tölteni, és sokkal tisztább lesz, mind a letöltő oldalakon lévő :)
2013. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3000-ért nem fogsz kapni Sennheisert. Ha mégis, az valami ócska hamisítvány. Sennheiserből a legolcsóbb 5k, de az igazat megvallva azt egy pár éve nem is láttam. Ugyanakkor 3k-ért már kapsz olyanokat, hogy Sony vagy Panasonic. Azok is teljesen jók, azokkal is jól lehet rockzenét hallgatni.
2022. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!