Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Még lehetne belőlem énekes?...

Még lehetne belőlem énekes? Nagyon szeretem, akár hobbi szinten is.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, de szeretnék ezzel (egyetem mellett) komolyabban foglalkozni, mindíg énekes akartam lenni. (Nem Magyarországon az igaz)


Szerintetek érdemes neki kezdeni ? Mikorra várható eredmény? Mármint úgy értem, hogy eddig nem jártam énektanárhoz, de ha elkezdenék járni.

Kb menyi idő mire meg lehet szépen, helyesen, és jól tanulni énekelni?


Érdemes ezzel foglalkozni? Akárcsak hobbi szinten. (esetleg keresni vele?)


2012. aug. 11. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali:) Nagy Adriennek a "Megában" szerintem voltak hangtévesztései, de egyébként nem volt rossz, azt hiszem:) Ő fél évet járt énektanárhoz mielőtt jelentkezett:) Amúgy talán egy próbát megér:) Azt viszont nem tudom, hogy mennyire férne bele az idődbe az énektanár:P
2012. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hehe, Sopronban kéne énektanár amúgy :)

Mindíg is a kedvenc országom énekese akartam lenni. Ami nem Magyarország.:)

De tettre kész vagyok.

Amúgy az a Nagy Adrienn tovább jutott?

2012. aug. 11. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, az a csaj a 7. helyig jutott, de a falat kapartam, amikor énekelt. Remélem te jobb vagy :) Próbálkozz, énektanár, tehetségkutató, hajrá!!
2012. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha alapból nem vagy nagyon hamis és járnál énektanárhoz akkor megérne egy próbát. de pocsék hanggal ne erőlködj. én két évig jártam énektanárhoz. azután 1 évig nem énekeltem szó szerint. következőévben elékelgettem magamban, de csak akkor ha nem látott senki. végül csak meghallottak, egyre nyitottabb lettem, kórusban is bent vagyok. azt mondják jó hangom van. én szerintem átlagos hangom van, csak kimerem engedni nem úgy mint más emberek körülöttem. igaz h én jól veszem a levegőt míg az osztály 85%-a nem. szóval én talán bepróbálkozom valami tehetség kutatóba, de nem magyarországon persze. ez a "A terv". ez csak annyit jelent h a "B terv" szakmáját tanulom aszerint próbálok munkát keresni ha az "A terv" nem működne vagy a süllyesztőben végezném aminek hatalmas esélye van. remélhetőleg jövőre elkezdek majd járni újra szolfézsra és gitározni (régebben hegedültem de végül is eléggé hasonlítanak). ezzel csak azt akarom mondani h próbáld meg, de legyen biztosítékod ha mégsem jönne be az "énekes szeretnék lenni". hobbi szinte meg nyugodtan, csak ha jól tudom minél idősebb vagy annál nehezebb megtanulni énekelni. de azért sok szerencsét. :)
2012. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!