Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Skrillex-et?

Szeretitek Skrillex-et?

Figyelt kérdés

Ha igen hallgassatok bele ebbe a magyar mashup-ba ami két remixéből készült (Cinema & Levels) és írjatok véleményt! Köszönöm!


http://www.youtube.com/watch?v=qczGvvBMK9w



2012. aug. 11. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
majdha úgydöntök extrém mazohistának állok majd meghalgatom..
2012. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A zene nem itt kezdődik,ez a gépi zene nagyon idegesítő.Olyan mintha a porszívónak,a betonkeverőnek,a turmixgépnek és a kotyogós kávéfőzőnek az együttes hangzását zenének hívnánk.Azért egy valódi hangszerekkel készült rock szám ,valódi énekkel nem robothanggal még mindig oda veri...
2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

én imádom az elektronikus zenét...annak is az underground alfaját...de ez a skrillex vagy mi...hát....ez nem zene...egy egy totális hangzavar...én most lettem felvilágosítva, hogy ez létezik...hallottam, h skirllex igy úgy....de el nem tudtam volna képzelni, hogy ez ilyet "játszik"...majd ha lesz gyerekem három évesen simán megcsinálja ugyanezt...fájó, hogy ez az új generáció egyre lejjebb adja...

23L

2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 JCheezas ***** válasza:
N
2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xperialaci ***** válasza:
18%
NEM NEM NEM NEM NEM EGYSZERŰEN UUTTÁÁLLOOMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xperialaci ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2012. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

rohadtul utálok minden elektronikus zenét és a legtöbb popot.

ROCK FOREVER

2012. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha leütnének érte, se tudnám végighallgatni! De ha így lenne, kérlek titeket, legalább dobverőkkel üssetek agyon! Ennyi jó legyen az utolsó perceimben! :)


Éljen a rock! Ha meg ilyet akarnék hallgatni, elővenném inkább a fűnyírót!

2012. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szeretem skrillex-et :) de a rockot, popot, rapet is, meg ezek keverékét szóval szinte mindent :)a blues és a jazz az örök ellenségem...
2012. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen én imádom...
2012. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!