Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Skrillex rock csapat?

Skrillex rock csapat?

Figyelt kérdés

mióta ''rock csapat'' ez?... hiradóba volt hogy a hires és fantasztikus rock csapat...

mióta?


2012. aug. 12. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már mindenkit le- rock zenészeznek, meg le rock énekeseznek, nem tudják, mi az az igazi rock!

Gondolok itt Miley Cyrusra meg a Jonas brothersre is, többek közt! Méghogy rock...

2012. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem hallottam ugyan, de lehet a régebbi zenekarára gondoltak, vagy nem tudom :D http://www.youtube.com/watch?v=5yG6iw7AeWE
2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 chrishu ***** válasza:
Elsőnek igaza van és arra a bandára gondoltak amit az előző linkelt. De lehet, hogy az emo bandájára gondoltak mert amikor az emo volt a divat akkor gitározott.
2012. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát de... az a mult.. mostmár semmiféle köze nincs a rockhoz..
2012. aug. 13. 19:26
 5/11 chrishu ***** válasza:
De az s lehetséges, hogy a korn-ra gondoltak. Azzal közösen előadtak egy számot
2012. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 k.lau13 ***** válasza:
48%
Ha a híradóban láttad, akkor nem valószínű... xDD Mostanában már mindenki rocker, aki nem divatzenés, vagy rapper. Mostmár a punk-ot is le"rockerezik", csak mert máshogy néznek ki mint a többi ember, és a rock az ismertebb műfaj. Meg amióta a partyrockos gyökerek elcsórták a rockot.... Azóta már azok is rockerek, én ezen már csak röhögni tudok, félelmemben. Ijesztő, hogy mit vagy kit neveznek ezek rockernek, miközben semmi köze sincs az egészhez. Méghogy a Skrillex.... Az nem valami techno szar?? Vagy téveddek?? lehet, nem tudom. Most a legújabb, hogy drogosok, de van, amikor meg abszolút nem azok, ez csak az a hülye média.... Aztán jön a divatrockeres történet, amit meg már mindenki ismer, most mit mondjak, elég gáz ez az egész. Idegesítő hülyeségek ezek, Jimi Hendrix és Jim Morrison nevét meg senki sem tudja... Igazi szégyen szerintem, de ez már nem ez a téma.
2012. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a 'Skillet' nevű zenekarra gondolatk
2012. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
skrilex az dubstep
2012. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
skrillex az rock
2013. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bella, ásd el magad
2013. márc. 25. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!