Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáros videóm milyen lett?

Gitáros videóm milyen lett?

Figyelt kérdés
Itt a Slipknot Dualiy című számot gitározom el elektromos gitáron :) http://www.youtube.com/watch?v=DD3I149zHys
2012. aug. 14. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

megnézted a videódat vagy csak felb*sztad a netre?

http://www.youtube.com/watch?v=KXnN2pf8t1Y

van különbség...

2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát jobb gitárja van mint nekem :)
2012. aug. 14. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a két videó között az a különbség, hogy ő tud gitározni, te meg enyhe túlzással is éppen csak kapizsgálod a dolgot... :D
2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát ha nagyon kezdő vagy akkor 1 kezdőhöz képest egész jó! De ha már évek óta gitározol akkor hagyd a francba az egészet! :D De ha mégse hanem kezdő vagy akkor jól haladsz de egyből ha már valamit eltudsz gitározni azt ne tedd fel egyből a netre! :D Tanulj minden nap legalább 2-3 órát és majd 2-3év múlva tegyél fel videókat na majd akkor jobb lesz biztosan és majd meglátod hogy miért nem olyan jó ez a videó! :) De ha kezdő vagy tényleg jól haladsz jó lesz ez!
2012. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szóval szerinted ha adunk egy csimpánznak egy Gibson gitárt, le tud nyomni egy Satriani vagy Malmsteen vagy akármilyen szólót?
2012. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na levettem a netről majd akkor fejlesztem a gitár tudásomat :D és majd később lesznek videók
2012. aug. 14. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a hozzáállásod, mert nem megsértődsz a véleményektől, hanem építesz rájuk! Csak így tovább :)
2012. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!