Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám felgyorsítani a...

Hogyan tudnám felgyorsítani a skálázást gitáron (hangfájl link)?

Figyelt kérdés

[link]


már kb 5 éve megy a gitározás, 1 éve napi 3-4-5 óra..

sokat szoktam skálázni napi fél-1 óra minimum ha nem többet de mintha nem akarna gyorsulni, hallani is hogy ezen a felvételen sem játszom olyan tisztán, ha éppen jobb napom van akkor azért szokott menni ennél szebben, de gyorsabban nem


vagy ne akarjak gyorsítani, ennél nem lesz gyorsabb?

legatoval megy vmennyire gyorsabban, de még ebben a technikában sem vagyok túl jó



2012. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy gyorsabban hibája próbálod már mióta akkor hagyd a fenébe EGYELŐRE!. Tanulj addig mást vagy pihenj párnapot meglátod jót fog tenni ha nem gitározol 1-2 napig. Nekem bevált. Már napok óta tanulgattam egy Shred gitár szólót, már az agyamra ment hogy mindig hibáztam, igy kitaláltam hogy nem veszem a kezembe a gitárt egy pár napig, jó úgy volt. Letettem 3 nap múlva meg ment hibátlanul és akárhányszor eljátszottam egyszer sem hibáztam.

Viszont valóban létezik olyan hogy nincs tovább, hiába próbálod gyorsabban nem megy, sajnos ez van. :(

Nézd meg ezt ő ide fejlődött napi 10-16 órát gyakorolt, és már legalább 15 éve vagy több.:

2:58-tól kezdődik.

http://www.youtube.com/watch?v=jOCbkapkDzA

2012. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és tudod a gyorsaság nem számit. Nem számit milyen gyorsan gitározol,hanem az számit hogy mondjuk félperc alatt 2 hangot adsz ki úgy hogy a közönség örjöngeni kezd.
2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a videót én is láttam már 1. nagyon durva a csávó


ezt én is tapasztaltam hogy letettem agityót és utána 2-3 nap múlva milyen ,és igen sokkal, jobb de csak akkor azt nem értem hogy ezt nyivlán nem csinálhatom meg minden héten, mert akkor nem fejlődnék...olyan nehéz dolog ez hogy eldöntsem hogy mikor érdemes gitározni és mikor inkább pihentetni


2. szerintem az kamu, bár nem vagyok biztos benne, de ezen már inkább csak röhögni lehet


ja végülis igazad van, de szeretnék rágyúrni a technikai elmaradottságomra azért, ahoz azért kell önbizalom hogy ezt el tudd érni, hogy öröjöngjenek, önbizalomhoz meg gitártudás:D

2012. aug. 17. 00:51
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenkinek: hosszú hosszú ideig tartó ( sok év ) gyakorlással. legalább napi 4 óra, minden nap, ne add fel.

üdv: egy gitáros.

2012. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt van az elsőnek a második rekord kisérlete is:

http://www.youtube.com/watch?v=XG4GDIqSf14&feature=fvwrel

2012. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!