Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme Nicole Scherzinger...

Mi értelme Nicole Scherzinger mellett a négy másik tagnak? Hiszen csak ő vokáloz, a klipekben is úgy fest, hogy a többiek csak mellékszereplők.

Figyelt kérdés
Nem egy számukat láttam/hallottam, amit simán előadhatna egyedül. A többiek amolyan tölteléknek voltak benyögni egy-egy szót, vagy a lábukat emelgetni. :/
2009. júl. 22. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Azért hogy érjenek valamit :/

Mert pocsék hang,nulla tehetség,sz*ar zene....

És fejre írtó rondák...

mindenki csak a tesüket nézi úgyis.

2009. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állítom, egyedül többet érne, mert nem igaz, hogy csak nekem szúr szemet a fölös töltelék. De biztos a többi csajszi retteg, mert ha négyen maradnának, mehetnének a süllyesztőbe. Így hát marad a központi csaj körül vonaglás.
2009. júl. 22. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából az egész összecastingolt,seggriszáló társulat felesleges.Scherzinger hangja sem különösebben jó - de persze könnyebben eladható,ha ilyen "nőkbe" csomagolják...
2009. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szép hangja van! És külső tekintetében is veri az összes többi csajt...azok tényleg csak dísznek vannak ott...nem kellenének oda.
2009. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!