Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ÁKOS-TIPIKUS SZTEREÓ Mivel a...

Gabor Gablini kérdése:

ÁKOS-TIPIKUS SZTEREÓ Mivel a youtuben levo hozzaszolasomat az AkoxVid (feltolto/gondolatrendorseg) "demokratikus modon" torolte (es egy masik regem altal irtat is), gondoltam ide irok. Miert nezezik ezt zenenek manapsag?

Figyelt kérdés

#Ákos #TIPIKUS SZTEREÓ
2012. aug. 14. 23:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert amit Ákos csinál, az jó:) Hallgasd meg még 1X-2X, akkor megérted, és rájössz, hogy jó:)
2012. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

1-es vagyok megint:D

Meg gondolom, szakmailag ott van:-)


De ha Neked nem tetszik, az nem baj:)


Amúgy ha durva stílusban is írod, szerintem akkor törlik a megjegyzésedet, de én nem tudom


Szerintem, ha csak ilyen stílusban írod, hogy pl. "Nekem nem tetszik." attól még nem törlik.

2012. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor irjak ki, hogy a youtubon csak a "nem tetsziket"fogadjak el.Nekem nem tetszik. Egyebkent a masik beregelt hozzaszolasomat is toroltek, pedig csak annyit irtam be, hogy minosegen aluli gagyi. Akost egy "megmondoembernek" hiszik, aki az orszag erdekeit nezi. Szereny velemenyem szerint butitja a nepet es csak nevileg magyar. Belulrol idegenszivu! Aki ilyen hires, altalaban reg lepaktalt a dark forceval es benne van egy bizonyos klikkbe (ahova foldi halando nem kerulhet egyszeuen)amely szovi a szalakat korulotte... Ettol fuggetlenul regebben voltak jo szamai. Nem akarok senkit meggyozni. Aki szereti, semmi bajom nincs vele. Igazabol hasonlo gondolkodasu embereket keresek. Hatha erre teved vki, aki tudja mi rejtozik valoban a hatterben.Innet kuldom udvozletem az AkoxVid -nek.
2012. aug. 15. 00:56
 4/19 A kérdező kommentje:

Meg annyit tennek hozza, hogy pont o beszel ebbem a videoban szolasszabadsagrol, kozben meg szepen torolnek:):):) Egyebkent nem bantom nagyon, mert meg mindig jobb valamivel mint az atlag csolatasu.


[link]


Szanalmas!

2012. aug. 15. 01:06
 5/19 anonim ***** válasza:

Helló!

Nagyon egyszerű a válaszom: Azért nevezik ezt zenének, mert az. Ákos minden stílusban képes minőségit és maradandót alkotni, amivel nyomot hagy - kiben ilyet, kiben olyat.

Függetlenül attól, hogy melyik oldalon áll, nagyon jók a meglátásai dolgokról és mindig jól megmondja a frankót. Sokan irigylik őt azért, amit elért és támadják, ahol érik (nem rád célzok ezzel).

A hozzászólásodat pedig szerintem is csak akkor törlik, ha durva stílusban írod meg.

Üdv.

2012. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5. Hidd csak ezt es almodj tovabb, de ne csodalkozz ha egy szep napon teged is torolnek a rendszerbol:):):)
2012. aug. 15. 11:19
 7/19 A kérdező kommentje:

5 Probalj irni a totalcarba, hogy toroljek a cimet mert csunyan beszelnek!:)


"Mi az, nem fogtál még faszt?"


[link]


Ugye ez siman rendben! Ha en irok valamit ami nem tetszik a sunnyogo hatalomnak azt torilk egyes helyekrol....

Ok irhatnak barmit. Ez am a csucs demokracia. Felesleges mondanom, hogy a totalcart kik szerkesztik, milyen kapcsolati szalakkal uzemel a tarsasag, es mennyire Nem magyar erzelmuek a dolgoznak a szerkesztosegben. Persze vannak jo cikkeik nekik is, es elismerem, hogy informativ oldalt hoztak ossze, csak azert nem art tudni, hogy egy kicsit megvezetik a nepet jo par helyen.

2012. aug. 15. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:

A youtube-on úgy van, hogy ha sokan leszavaznak egy hozzászólást, akkor az spamnek minősül és először csak nem látszik, ha meg még többet kap, skkor eltűnik. Elég sok negatív hozzászólás volt a videó alatt, nem hiszem, hogy bárki is vette volna a fáradtságot és egyenként törölgette volna ki őket.

Megjegyzem az a dal nekem nagy csalódás, mert én rajongó vagyok és ez baromi rosszul sikerült. A dalszöveg lerágott csont, a zene meg 80-as évekbeli szintipop. A videó tetszik, de az állatmintás cipő röhej.

2012. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Remeljuk a kovetkezo jobban sikerul. A tulajdonos letiltotta a valaszolasi lehetosegeimet a hozzaszoloknak.

Amugy a masik regelt emeberemet szinten pillanatok alatt likvidaltak:):):)

2012. aug. 15. 18:15
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem az AkoxVid törli a hozzászólásokat, hanem egy fent említett módon történik a dolog, azaz ha a többi kommentelő diszlájkolja, egy idő után eltűnik, majd törlődik!
2012. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!