Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem idegesít az a...

Csak engem idegesít az a mondat, amit gyakran hallok a rádiókban? Mondat lent

Figyelt kérdés

"Attól hogy ez a szám angol, ez egy nagyszerű magyar előadó."

Esküszöm ettől a mondattól tkön szúrom magam. Ha valaki ennyire qurvára tud angolul költözzön Angliába vagy az USÁba, az ilyennek semmi keresnivalója a magyar zenében. Legalábbis szerintem. Kíváncsian várom a véleményeket.



2012. aug. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is idegel.

De valamennyire is érthető,magyarul énekelni sokkal nagyobb kihívás,mint angolul,mert arról ugysem tudják miről stb.

Habár ilyen Király Linda félék inkább ne is énekeljenek magyarul.

2012. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érthető, de ez hova fog fejlődni? Tán 20-30 év múlva csak angolul fogunk egymáshoz szólni?
2012. aug. 15. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az igazi probléma, hogy a pop zenén túl, más stílusban ahhoz, hogy valaki világszinten elismert legyen sokkal kifizetődőbb az angol dalszöveg. Amúgy meg ha a zene sz*r az nem attól fog függni, hogy milyen nyelven van a dalszövege.
2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!