Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni énekelni....

Szeretnék megtanulni énekelni. Hol kezdjem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Alapból úgy gondolom meg sokan másik is, hogy nincs rossz hangom, de azért rám férne egy tanár vagy nem tudom valami tanulás. Érdekelne meg tényleg szeretném csinálni. hol kezdjem el? 18F


mellesleg elég f*s voltam ének-zenéből, meg akkor nem is éreztem hogy ez annyira érdekelne, de most igen.


2012. aug. 16. 00:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a másik pedig hogy nem vagyok egy túl hangos ember... nem szoktam hangosan beszélni, de nyilván elengedhetetlen ha meg akarok tanulni énekelni. szóval elfogadnám a segítségeteket:)
2012. aug. 16. 00:08
 2/11 chrishu ***** válasza:
Milyen téren akarsz énekelni? Rap, pop, rock, stb...?
2012. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első lépés, hogy kellene egy hozzáértő ember, aki meghallgat, és megmondja, hogy érdemes-e vele foglalkozni.
2012. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1: igen ilyenekre gondoltam.


2:Milyen hozzáértőre gondolsz?

2012. aug. 17. 12:01
 5/11 chrishu ***** válasza:
Gondolom a második válaszoló énektanárra gondolt. De kezdésnek elég ha nekünk is elküldöd. Kezd valami egyszerű számmal és linkeld be
2012. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire egyszerű. de mondjuk ezt:D http://www.youtube.com/watch?v=okC4hw8IPYg
2012. aug. 17. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyat küldj, amit te énekelsz.
2012. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
huu az kemény lesz.:D néha olyan mintha idióta hangom lenne. megcsinálom és elküldöm.
2012. aug. 17. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi nem fogunk leszólni, ne félj. Van pár év mögöttem a szakmában, annyi mindent hallottam, hogy engem már semmi nem lep meg. :)
2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fuh, ezt én is várom :D én is ennyi idős vagyok, szintén fiú, és én is szeretnék elkezdeni ezzel foglalkozni visznt én kéményebb stílusokban punk, metál és hasonlók :D
2012. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!