Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik karaoke számot ajánlaná...

Melyik karaoke számot ajánlanátok kezdőknek?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok egy karaoke buliba, ahol nagy valószínűséggel énekelnem kell. Na most nem vagyok egy Madonna ezért az lenne a kérdésem, hogy tudnátok olyan egyszerűbb nótákat ajánlani amit begyakorolhatok egy kicsit előre és talán nem égek vele olyan nagyot? (lány vagyok, inkább alt-mezzo hangom van.) Amúgy bármilyen tippet, technikát is szívesen fogadok :-)

2012. aug. 17. 18:52
 1/3 ?NÉV? válasza:
karaoke buliban pont az a poén h a legtöbben nem is tudnak énekelni :D igyál előtte egy kis pálinkát meg sört és nem is fog érdekelni hogy nem énekelsz annyira jól
2012. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy karaokebulira nem kell egy Whitney Houstonnak lenned. Annál viccesebb, minél rosszabb :D De ha mindenképpen gyúrni akarsz rá, akkor én ajánlom, hogy a kedvenc számaidat énekeld, és képzeld magad a fürdőszobádba, a zuhany alá, miközben énekelsz, felejtsd el a külvilágot, és garantáltan nagyon jó lesz :D
2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ird be a youtubeba hogy karaoke ,vagy ha magyar zenetek szeretnel enekelni akkor ugy ird be h "magyar karaoke".

vagy be irod kedvenc enekesed/enekesnod nevet es utanna teszed a karaoke szot es ki ad 1 csomot :) mar ha van neki :P

Amugy meg sok sikert ;)

2012. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!