Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Te szereted Taylor Swift zenéit?

Te szereted Taylor Swift zenéit?

Figyelt kérdés
Mi a kedvenc számod tõle? És melyik számát tartod a legkevésbé jónak? Kort és nemet is légyszi!
2012. aug. 20. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretem Taylor Swift zenéit, mert őszinték és magával ragadnak. Van valami ebben a lányban. Nekem ő a legtehetségesebb énekesnő, de mégis... A kedvenc számom sok van talán az Eyes Open a nagy kedvencem tőle. A legkevésbé mit szeretek? Talán nincs is olyan. Esetleg a The Best Day.

Lány 16,5 éves

2012. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dj borsoszem válasza:
én Imádom Taylor Swift számait ! A kedvencem a You belong with me . Amit nem nagyon szeretek az a Mine Egy 15 éves lány
2012. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a számait. Kedvencem a: You belong with me. Nagyon nincs olyan amit nem szeretnék. 11 lány
2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, egy jó ideje a kedvenc énekesnőm. A kedvenc számom tőle talán a Stupid Boy, a Your Face, a You Belong With Me, a Safe and Sound és a We Are Never Ever Getting Back Together most épp.

A legkevésbé a Last Kiss-t, meg a Thug Story-t szeretem, meg van még egy pár, ami nem volt benne az albumaiban, azok közül.

15/L

2012. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem ő a kedvenc énekesnőm, egyszerűen imádom őt is és a zenéit is. Nekem pont a The Best Day a kedvencem, de minden számát imádom, bár az új száma, a We are never ever getting back together nem annyira tetszik. A szövege nem olyan jó, mint a korábbi számoknak és nagyon elment a pop stílus felé. Remélem, az új albumán jobb számok lesznek, már nagyon várom. :)

17/L

2012. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!