Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock bandát alapítok, kinek...

Rock bandát alapítok, kinek van hozzá kedve? (info lent)

Figyelt kérdés

Leginkább Hajdú-Bihar megyei jelentkezőket várok, mivel debreceni vagyok. Eddig nagy valószínűséggel van egy énekesünk(ez lennék én) és van egy basszerosunk. Tehát szükség lenne ritmus gitárosra és szóló gitárosra, meg dobosra. Én dalszöveg írással, dobolással, és basszusgitározással foglalkozok. Leginkább heavy-metal, nu-metal, punk, alternative metál felé húzodunk mint pl:disturbed, Depresszió, KoRn,slipknot.

akit érdekel, vagy jelentkezne, üzenetbe, vagy kommentbe írjon



2012. aug. 22. 16:10
 1/5 chrishu ***** válasza:
Hát szerintem ne itt keresgélj hanem valami magazniba hirdess esetleg jelentkezz egy bandába. Amúgy ha lesznek számaitok privátba küldjetek párat!
2012. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nab+!

A dobot vállalnám, de kib@szott messze vagy!

Tolnamegyei vagyok!

2012. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsőtől kérdezném, hogy hol kezdjek ilyen "hírdetést" feladni?? esetleg valami fórumot tudnál adni?
2012. aug. 23. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, csak nem tudok semmilyen hangszeren sem jatszani, enekelni sem azon kivul k.rva messze lakunk egymastol meg stb... :'D de a stílus jó xD na jó.. Viccet féretéve sok sikert a bandához :)
2012. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért köszi :D de hát igen, így bonyolult a dolog ha semmilyen hangszeren sem tudsz játszani :DD
2012. szept. 3. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!