Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A humbucker hangszedos gitarok...

A humbucker hangszedos gitarok jobbak rockhoz mint a coil hangszedosok, vagy csak nekem mondtak ezt?

Figyelt kérdés
En inkabb rockott szeretnek jatszani de en nem tudtam hogy van koztuk kulombseg es egy coilosat vettem,ugy voltam vele elektromos gitar,nem basszus gitar = arra valo hogy rockot jatszunk vele.mert ak. en lehet el adom az enyemet es ki potolok egy humbuckeresre :) de viszont ez nem lenne egyszeru :/
2012. aug. 22. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
van egy 3 single coil pick-upos gitarom,de azt hallottam rockhoz inkabb a humbucker jobb.nem tom mennyi 2 db humbucker hangszedo,es hogy bele tudnem-e tenni a mostani gitaromba?ha nem mennyi kb egy hasznalt de jo humbuckeres gityo?meg hol vannak ilyen hasznalt boltok?
2012. aug. 22. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:

A humbuckler tényleg jobb rockhoz.

www.gitarshop.hu

2012. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es innen hogy lehet venni?
2012. aug. 22. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a hangszedő csere mellett döntesz, akkor a hangszedő méretére is figyelemmel kell lenned, különben fúrhatsz faraghatsz:

[link]

Viszont lehet többe kerül a hús, mint a leves.

2012. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok, annyit pontosítanék, hogy van egy jó csomó példa, akik egytekercsessel nyomják a rockot. Metalra viszont nem való.
2012. aug. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyasmit akarok mint pl a tankcsapda is jatszik,de nekik meg latszik minden klibbe hogy humbucker van,meg hallatszikis a kulombseg,single coilosra nem igazan jo sztem a torzitas :/
2012. aug. 23. 10:47
 7/8 A kérdező kommentje:
ugy tervezem itt van egy gitar bolt telerendes csavoval,be megyek es majd meg kerdem hogy kb milyen meret kene,meg ha ra ernek tudnanak es segiteni mer se forraszt pisztolyom se semmi.
2012. aug. 23. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el jó, a torzított single coil is , csak mondjuk nem egy tankcsapdára. Egy csomó legendás rockgitáros single coilos gityón tolja. A hangszedő cserének nem tudom, mennyi értelme van, a koptatót biztosan át kell alakítani vagy cserélni, de valószínű, hogy a gitártestbe is újabb üregeket kell marni, hogy beférjen(ek) a humbucker(ek), és ha igazán jót akarsz, a hangszínpotikat is cserélni kell, mert más ellenállású az ideális humbihoz és singlehez.
2012. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!