Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt javasoltok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve játszok akusztikus gitáron, és most már szeretnék elektromos gitárt venni. Szettben érdemes venni, vagy külön külön? max. 50 ezret tudok rákölteni(gitár erősítő stb..). Rock zenére kéne, főként Guns N' Roses.

2012. aug. 26. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
50 ezerből nem hiszem, hogy kapsz gitárt is meg erősítőt is. Amúgy milyen gitárt akarsz? Szóló, basszus, ritmus... Mert az se mindegy. Amúgy szerintem mindegy, hogyan veszed. Én szettben vettem, relatíve drága volt, de megérte... Unoka tesóm külön külön vette, olcsóbb volt, de kevésbé érte meg. És egy csomó ismerősöm van aki potom árér vettek gitárt, van amelyiknek f.szás, van amelyik viszont meg sz.pta vele... A lényeg, hogy ilyet nem lehet interneten venni. Ezt a kezedbe keled venni, hogy tényleg kézre áll-e, kényelmes-e stb... :)
2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tekintettel a pénzügyi keretedre, megjelölt stílus irányzatra és feltételezve, hogy van fejhallgatód:

gitárnak:

[link]

Erősítőnek:

[link]

2012. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!