Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy teszem be a tremolot (?...

Hogy teszem be a tremolot (? ) a helyere?

Figyelt kérdés
Szoval ez az elso.elektromos.gitarom. Nem kaptam hozza leirast/hasznalati.utasitast, es nem tudom hogy hogyan kell.betenni a tremolot(az a kis karocska a hurlabaknal)..egyik baratomnak pl menetes es bele kekk csavarni, de neken nem olyan. Ibanez grg170 gitarrol van szo.

2012. aug. 26. 22:05
 1/4 anonim válasza:
hát nem tudom mert nemkem is olyan hogy bele kell csavarni, de utánnanéztem a yaoutube-on: http://www.youtube.com/watch?v=hndjZ5pBUpI nem ismerem az ilyenfajta gitárokat, de talán ebben a videóban van szó ilyesmiről szó.
2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ibaneznél tipikusan csak bele kell dugni, illetve az alacsony profilos darabokon a karon levő sapka felcsavarásával rögzíteni.
2012. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 20. 14:52
 4/4 Shazeen ***** válasza:
GRG170 esnél(nekem is van egy) Bedugod a tremolo kart, és van a gitárhoz egy pici imbuszkulcs. Lenyomod a kart, és a hídnál hátul van egy kis hernyócsavar amit ezzel az imbuszkulccsal kell betekerni. Nem kell túlhúzni , hogy tudjon mozogni a kar. De nem javaslom a használatát, mert semmit nem ér kb a sima GRG170 gitárban a tremoló. Csak arra jó hogy elhangold a gitárt.
2013. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!