Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét ajánlotok az...

Milyen zenét ajánlotok az alábbi esetre?

Figyelt kérdés

Bulit szeretnék rendezni. De nem szeretnék discot. Koncert hangulatot sem szeretnék. Azt szeretném, ha az emberek normálisan tudnának egymással táncolni, mint régen a bálokban. De azért azt sem szeretném, ha egész este csak keringő szólna.

Ti milyen zenére tudnátok önfeledten táncolni egy szolíd buliban?

Én szeretem a rokit, de egész este azt is meg lehet unni.

Konkrét együttest vagy zeneszámot és műfajt is ajánlhattok.



2012. aug. 26. 23:56
 2/6 anonim ***** válasza:

na szóval: remélem nem baj :D

akartam írni :)

2012. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rokira (elvis, hungária) meg latin zenékre lehet szerintem legjobban táncolni, az nekem mindkettő olyan hogy meghallom és már pörgök
2012. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Én is inkább a rokira meg a latinra szavaznék.


Rokiból tudtok mást ajánlani, mint a Hungária?


És latinra mit ajánlotok?

2012. aug. 27. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom, hogy nem most írtad ki a kérdést, de hátha még aktuális lehet.


Roki mellett a swing zenéket ajánlom, mert vidámak és elég sokféle tempóban megtalálhatóak. Latinra a salsa és a chachacha az örök jolly jokerek. Számokat azért nem linkelek, mert, ha beírod a youtube keresőbe, hogy pl salsa, a találatokkal dunát lehetne rekeszteni. Hallgass bele párba, próbálgasd, hogy mennyire tudnál rá táncolni, és válassz ízlésed szerint. :)

2012. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még aktuális.


De jobb lenne, ha írnál szám címet vagy együttest, mert így csak koncert felvételeket vagy táncbemutatókat dob ki, és azt nem érdemes letölteni.

2012. szept. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!