Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc elöadótok és mi...

Ki a kedvenc elöadótok és mi a kedvenc számotok? És kit utáltok? Miért?

Figyelt kérdés
Pl. Justin Bieber mert nincs hangja.

2012. aug. 27. 21:16
 1/9 Gauldoth ***** válasza:
100%

Red hot chili peppers rengeteg száma tartozik a kedvenceim közé, mert lendületes, kidolgozott, jó hangja van, és az egyedi stílusuk(idő folyamán azért kicsit mindig más,de mégis hasonlít), mintha nekem lenne kitalálva. Lassú és gyors számaik egyaránt jók, és Californication óta minden albumukon minden számuk jó, és a B-side-ok közül is a legtöbb. (A leges-legkedvencebb együttesem)


Ezen kívül a HIM-et szeretem még nagyon, akiknek a számaik fele egyszerűen rengeteg mély zeneiséget tartalmaz, és tetszik, hogy évek óta kicsit sem mentek el a divat irányába, hiába hagyta el az a korszak a világot, amikor egy ilyen fantasztikus együttes, csak azért is bekerülhetett, mert jók (nem adták el maguk a médiának, és az általa megkövetelt egyenegyütteseknek)


A Linkin Parkot, de őket inkább a korai fázisaikban, mert egy új, lendületes, és végltekig kidolgozott zenét hoztak a világnak, amit 2 albumon át adtak, és azóta is van 1-1 szám ami ilyen


Nightwisht (amíg Tarja volt az énekes) mert remekül összeadták, a komolyzenét és a rock-ot.


Franz Ferdinand-ot, mert képesek voltak rá, hogy egy korszakkal ezelőtt divatos zenei stílusó együttest alapítottak manapság


Sub bass monster-t, mert a legkítűnőbb rapper a földön szerintem tartalmas szövegekkel, és egy kis zenei fűszerezéssel.



Akiket utálok a legjobban, azok a néger rappperek, mert igazából csak egy ütem alatt (és nem rá) szavalnak, és az metal, amiben csak üvöltenek, és a hangszert nyúzzák (mert semmi értele), valamint a tuc-tuc diszkó zenét, ami maximum háttérzaj, mint zene.


Ezen kívül nem igazán csípem, ezt az RnB-pop divatstílust.


Ui:Remélem elégedett vagy a válasszal (és akit nem ismersz, belehallgatsz) és nem voltam túl hosszú

2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok kedvenc van, nem sorolom, inkább az egyik mostani legkedvencebb:

http://www.youtube.com/watch?v=qD07R2Q9Ykc


akiket nagyon nem bírok az pl. ez a csajszi: http://www.youtube.com/watch?v=OfphZ3qETwE

meg ez a fickó: http://www.youtube.com/watch?v=dmyXzBqdMOA

mert annyira pózerek és annyira tele van klisékkel a zenéjük hogy az már szégyen a műfajra nézve.

2012. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Audio bullys gimme that punk
2012. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat :)

1. A Red hot chili pepperst en is szeretem! Meg en a Greendayt es a Rammsteint is birom. A tobbit majd megnezem sajna nem ismerem.

2. Az elsonek tok jo hangulata van. A masodik meg valami borzaszto :D

3. Azt is megnezem :)

2012. aug. 27. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Paramore: azér szeretem mer jó zenekar jó hangzással.. énekes hangja szép... maga az énekes is szép (izlések és pofonok!) meg nincsenek elszálva...


utálni nem utálok semmit... ami nem tetszik nem halgatom és pláne nem fikázom.. de egyébként az elektronikus zenék mint a techno meg a dupstep és társai nem jönnek be.

2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvencem, nekem csak olyan van amit szeretek és olyan amit nem. Szeretem a rockot legyen az retro vagy új, de nem szeretem a pop-ot, rappet, technot, hasonlókat... Utálni: JB,WánDájreksön,NikiMináj, meg a többi média szemét. Miért? Mert nem dolgoznak semmit, a zenéjüknek semmi jelentése, tehetségtelenek, csak a külsőjükre hagyatkoznak és teljesen ugyan olyanok mint a média által kreált összes többi f.s. Meg még sorolhatnám de fáradt vagyok...:)
2012. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenceim az Iron Maiden,Dio,Metallica,Alice Cooper éés legfőbb képpen a Guns N' Roses szóval őket emelném most ki.Persze a régi GN'R.Azért szeretem őket mert nagyon thetségesek (voltak) és nem csak süketeltek olyan dolgokról amikről fogalmuk sincs.Amiről írnak az meg is történt velük, azok az ő érzéseik.Amikor a One in a million-t hallgatom mindig eszembe jut ,hogy Axl tényleg magáról írt.Nem az a dalaik lényege ,hogy "Na ugye veletek is így van??" , hanem az ,hogy "Velem így történt ,én így látom a dolgokat.Ti voltatok kívámcsiak rá akkor most viseljétek is el!!".És a közönséggel való törödésről való véleményük.Mikor elmondták interjúban ,hogy miért nem akarnak több balhét ès késést...szóval ezért.Mert zeneileg és emberileg is értékesek szerintem.És tetszik ,hogy nem szálltak el maguktól.

Ja és még mostanában megtetszett a Meryful Fate és a Destruction.Meg egy két Tankcsapda szám is elég jó.

Akiket meg utálok az Skrillex ,Pitbull ,Lady Gaga ,Katy Perry ,Fluor ,Sp ,és még sorolhatnám az ehhez hasonló előadókat.Azért nem szeretem őket mert géppel csinálnak zenét és nincs hangjuk...szerintem.

2012. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5. A Paramore-t én is szeretem. A Misery Busines a kedvencem.

6. Teljesen igazad van. Legföképpen Nicki Minajt utálom mert egy eredeti hang sincs a számaiban, mindene mü.

7. Párat nen ismerek de a többi tetszik. Én mondjuk Lady Gagát nem utálom, mert valamennyire eredeti. De amit mostanában müvel az rémes...

2012. aug. 29. 11:08
 9/9 Gauldoth ***** válasza:
100%

Bocsánat, számot nem írtam.(Amivel kezdd a meghallgatást:))


RHCP: bármelyik a Californiction album óta


HIM:Funeral of hearts, Killing loneliness, Vampire heart, Face of god, Join me in death, Face of God


Nightwish:Nemo, Ghost love score, Dead to the world, Wishmaster


Linkin park: In the end, Numb, New divide, Burn it down, Faint, Pushing me away, Crawling,


Franz Ferdinand: Do you want to, Take me out, Walkaway


SBM: Mázli, rege a csodaszarvasról, Mident vivő sláger

2012. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!