Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt a VIVA-val?

Mi történt a VIVA-val?

Figyelt kérdés
Láttam a youtube-on, hogy 2004-ben, amikor itt volt a Slipknot, akkor adták az interjút rajta, s a sarokban is ott volt "Rock in Rio még 3 nap", sok ilyesféle videót találtam, nem csak a magyart, e szerint régebben normális zenét adtak rajta? Vagy csak néhanapján? Nagyon érdekelne a válasz, a világ volt régen más, vagy csak a csatorna?

2012. aug. 27. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
A világ is más volt,kevésbé volt mocskosul gagyibb a pop ipar.
2012. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Én már 4-5 éve nem nézem ezt a csatornát, és pontosan azért amiért leírtad, egy szenny lett, a divat értelmetlen zenéket adják rajta. olyan 2006-2007ig volt nézhető a csatorna de legjobban 2004 előtt volt nézhető.
2012. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Előzőkkel egyetértek. Régen jobb számok voltak! (mondom én, 15 évesen (: ) Nem mintha most nem lennének jók, de a társadalom nem fogadja be ezeket. Amit mondjuk teljességgel nem értek... Ezért van az, hogy az apám cédéit hallgatom a Viva helyett. :)
2012. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Régen jobb volt. Több zene ment, változatosabbak is voltak, akkor még szerettem nézni. Akkor kezdődtek a gondok, amikor a külön rap és rock/metál műsorukat megszüntették. Emlékszem, még trance is ment rajta :D Most meg...

Igazából átálltak arra, hogy tinisztárokat neveljenek ki, mert sok pénzt hoz. Meg a 2 'nagy' kereskedelmi csatorna kinevelt sztárjainak videóit is kell valahol adni...

De szerintem az emberek zenei ízlése is megváltozott, elég rossz irányba (ezalatt az erős többséget értem). Emlékszem, általános iskolás koromban az iskolában voltak rapperek, rockerek, pár poppos, meg mindenféle, színes volt az egész közeg. Most meg vannak ezek a sorozatgyártott diszkósok... Mondom ezt úgy, hogy a trance a kedvenc stílusom. Én sem vagyok öreg (20), de azért nagyot változott pár év alatt ez az egész.

2012. aug. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, viszonylag fiatal vagyok, tehát nem tudom milyen volt akkor a világ...de ezek alapján sokkalta jobb...s persze színesebb...
2012. aug. 28. 10:39
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
a viva+ még jó volt... :D
2012. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
A viva sose volt jó. a slipknot ugyolyan szarnak számított akkor mint most a one direction
2013. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
A viva sose volt jó. a slipknot ugyanolyan szarnak számított akkor mint most a one direction
2013. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Te Sulyok Andris fiam, ma kiváncsiságból beírtam gyk-n a keresőbe azt, hogy Slipknot. Kicsit olvasgattam a kérdéseket, és feltűnt, hogy te nagyon intelligensen mindegyik alá benyögted, hogy a Slipknot szar. Na most nem mondom, hogy egy roppantul idegesítő személy lehetsz te, de azért a villamos szabja rád a rövidnadrágot.
2013. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
én max rövid szoknyát hordok
2013. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!