Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Halálról szóló számok?

Halálról szóló számok?

Figyelt kérdés

Egy filmből szeretnék zenés videót csinálni, erre kellene ez a szomorú téma!


Lehetőleg lassú, NEM rock számokat mondjatok! :)



2012. aug. 27. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor meg mire gondoltál te jó ég, rap-re?
2012. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomorú vasárnap, annak pedig rengeteg verziója van, amik közül tudsz vàlogatni. :)
2012. aug. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves második válaszoló! Elsőnek; a zenei műfajok nem merülnek ki a rock és a rap műfaja között.
2012. aug. 28. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, tudom, de tulajdonképpen én is a szomorú vasárnapra gondoltam, viszont, én azt csak rockban ismerem.
2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam egy nagyon jó verzióját a szomorú vasárnapnak, angolul, nagyon tetszik, és pont megfelel. A rock verziót meg sem találtam. :)
2012. aug. 28. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
örülök :) tényleg van rock verziója, bár nekem annyira nem tetszik. egy Leander nevű metálzenekar adja elő.
2012. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10inchhero ***** válasza:
utolsó! Leander nem zenekar :D ő EGY azaz 1 ember :D Köteles Leander :D (a banda a Leander Rising, de az még saját szám, a szóló kivételével) amúgy én is azt ajánlanám :D
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!