Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Francia dalt keresek,5-6 éve...

Francia dalt keresek,5-6 éve hallottam, talán ráismer valaki?

Figyelt kérdés
A klipp fekete-fehér, nagyon szép, szerelmes szám, arra tisztán emlékszem hogy tele van tiltásokkal, ne csókolj, ne érj hozzám (ha jól emlékszem a címe is ez, ne toucher pas vagy ilyesmi). Egy híres szőke fiatal lány énekli, aki valamelyik tehetségkutatóban is volt. Francia vagy belga származású a hölgy. Miközben énekel a kamera végig pásztázza, vetkőzik, meztelen. Hetek óta keresem, de nem emlékszem a nevére, valaki esetleg felismerte ennyiből?! Előre is köszi.

2012. aug. 31. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet az Vive la Fête de nembiztos
2012. aug. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, de nem, sajnos nem ez az. A szám lassú és tényleg gyönyörű, romantikus :) Régen imádtam, most megint olyan állapotban vagyok hogy meg kell találnom, remélem valaki csak ráismer :)
2012. aug. 31. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt találtam pl.: Petricia Carli- Arrête, arrête, ne me touche pas! http://www.youtube.com/watch?v=BOKsHtzKnJE

De ő se nem szőke, se nem vetkőzik. :(


Viszont szőke, aki eszembe jut, például Kate Ryan. Csak nála nem találtam ehhez hasonló számot/ klipet. :(

2012. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Patricia Carli (bocsi) :D
2012. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy fáradtál vele, de ez sem az :D Viszont jó szám.

A lány aki énekel francia vagy belga tehetségkutatóban szerepelt, már nem tudom melyikbe de max 8 éve, utána nyomatták kint belgában a számát szinte minden órában. Megőrülök, hogy nem találom :D

2012. szept. 2. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem. :D Hát, azért nincs mit! :)

Most zenét nem kerestem, csak belga vagy francia énekesnőket, akik szőkék (vagy voltak szőkék). Ha esetleg köztük megtalálod a csajt, akkor a számot is könnyebb lesz. ;)


Sarah Bettens

Jalane

Sonia Lacen

Lara Fabian

Nathalie Pâque


És még rengeteget találsz itt: [link]


Remélem így már megtalálod, legalább a csajt! :D

2012. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!