Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi zene milyen zenei...

Az alábbi zene milyen zenei kategóriába sorolható és tudtok még hasonlóakat? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=paqSsVNafVo


Igazából nem hiszem, hogy mond bármiféle szöveget is.

Gondoltam talán opera? Lehet, hogy hülyeséget mondok mert sose hallgatok. Amit hallottam TV-ben az enyhén szólva is nem tetszett.


Meg hasonló számokat,zenéket tudtok amin nem feltétlen szöveg van hanem hasonló, mint ez.. Például az Age of Conan MMORPG-ben is egyik mappon volt hasonló szám, bár annak a nevét nem tudom.


Válaszokat előre is köszönöm



#The Witcher #Sorceresses
2012. szept. 1. 17:31
 1/1 Thurston ***** válasza:
Az ilyet egész egyszerűen filmzenének hívjuk. Nem azért, mert egy film/sorozat/játék hangulatfokozójaként szolgál, hanem mert ezeknek a zenéknek vannak bizonyos jellegzetességei: több, klasszikusnak mondható műfaj (komolyzene, népzene, stb...) elmeit használja fel, de sokkal modernebb, ugyanakkor populárisabb és "egyszerűbb".
2012. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!