Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dobverő típust ajánloto...

Milyen dobverő típust ajánlotok rock/metal zene doboláshoz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az Artbeat tökéletesen megfelel hozzá.de ha bemész a Tamtam-ba,akkor a srácok nagyon szívesen segítenek :)
2012. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, a tamtam-ban nagyon segítőkészek


-Van Millenium lá...

-NINCS!!! Mi nem forgalmazunk ilyet!!!

2012. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor velem biztos kiveteleztek,mert csaj vagyok.de erdekes,sok dobos ismerosom van,es senki nem panaszkodott meg rajuk.lehet,h sz@r napjuk volt,nemtom....
2012. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Artbeat jó választás, kellemes árfekvésű, jól nyüstölhető. És ha a hickoryt választod, még a kezed sem szakad le néhány szám után. Ha komolyabban játszol és nem sajnálod a pénzt, akkor Vic Firth, vagy Pro Mark verőt érdemes nézni, de ha még ennél is feljebb akarsz lépni, akkor Ahead verőkben is gondolkozhatsz, de ott már rendesen zsebbe kell nyúlni. Én Easton Ahead verőket használok, nagyon jó, de annak az árából Durván 10-12 pár Artbeat verőt tudsz venni. Ha hobby szinten zenélsz, akkor az felesleges, ott az előnyeit sem igazán érzed meg.
2012. nov. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 4-es csibit használok


am én is mikor bementem, mondom 22-es Remo fekete frontbőrt kérnék. Erre végignéz, és közli "biztos? az 10 000 forint"

-.- ennyire nem voltam szakadt xD

2012. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!