Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mekkora esély van arra hogy...

Mekkora esély van arra hogy magyarosságon sikeres dj legyek ha trance típusú zenéket nyomok (nekem ez a stílusom de sajnos nem sok ismerősöm van aki ezzel osztozik) külföldön észrevételem szerint sokkal kedveltebb stílus mint itthon?

Figyelt kérdés
olyan stílus mint armin van buuren dave 202 tiesto és egyéb ilyen.

2012. szept. 4. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos jól látod. De azért vannak páran akik szeretik. És talán jó is ha nem ugyanazt játszod mint a többi DJ.

Ha jól mixelsz trance-t, és a megfelelő zenéket választod itt is könnyen sikeres lehetsz. Ha pedig elkezdesz zenéket csinálni, remixeket készíteni, akkor már akár külföldre is hívhatnak.

2012. szept. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó lenne már 4 éve mixelek hobbiként de már többet szeretnék az egész jövőmet ebben szeretném leélni annyira megragadott a zene hogy már nem tudom elengedni egyszerűen kell nekem ez az egyik álmom remélem egyszer majd beteljesül :)
2012. szept. 5. 07:02
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Klubokba ha elmész simán befuthatsz.

Én is imádom a trance-t, én is mixelek, bár még csak nagyon kezdő szinten, cuccom sincs :)

2012. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Myon and Shane 54-ék is befutottak, ők is magyarok, szóval lehetséges :) Sunny Lax-nak is volt megjelenése Anjuna-nál. De nálunk befutni nehéz... Külföldön könnyebben befutnál.
2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
szerintem twitteren/facen csinálj magadnak egy accot és kezdd el követni az olyan híres trance producereket mint Armin vagy Tiesto és keress még kiadókra, tedd fel a weboldaladat, ahol meg lehet találni a zenéidet. hátha valaki rád akad. csak egy javaslat. de amúgy a klubos megoldás talán jobb :D
2012. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát remélem lesz majd valami rajta vagyok rendesen szinte egész nap ezen rágom magam mit hogyan kellene remélem összejön :D zenecuccom is van tehát azzal nem lenne gond :D mármint RELOOP RMX-40 keverő meg pioneer 400-as lejátszok tudom hogy nem mostani darabok de azért még el lehet velük lenni tervezem az újítást is de nem megy olyan könnyen :S na hát azért reménykedek :D
2012. szept. 10. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Én IMÁDOM a trancet, de annyira nem tartanak rá igényt, hogy magamon kívül nem is ismerek olyan embert, akit ez érdekelne. Ha ezt nézzük, hogy a nép mire kíváncsi, akkor mi ezt a műfajt Magyarországon nem fogjuk szórakozóhelyen hallani. Majd azért írd meg hol tartasz, kíváncsi vagyok.
2012. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elkezdtem szervezgetni kisebb bulikat úgy látszik az emberek tartanak igényt a trance zenére is csak sokan nem is tudják hogy amit hallgatnak az trance Baja környékén volt múlthéten egy kisebb buli olyan 80-100 emberke volt lent egész jó volt a hangulat de ennél azért többre vágyom remélem lesz is valami valahogy be kellene jutnom egy komolyabb klubba és akkor onnan már lehet jobb lenne az esélyem mint most :D
2012. szept. 16. 11:02
 9/14 anonim válasza:
Szabolcs megyébe nem jössz? :D :D
2012. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
alap megyek én mindenhova :D de most komolyan gondoljatok bele szerintem tök jó lenne feléleszteni a trance műfajt Magyarországon
2012. szept. 20. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!