Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért a szerelemről énekel...

Miért a szerelemről énekel mindenki? Más témáról már nincs is zene!

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez egy elképesztően nyálas, elcsépelt, semmitmondó téma. Én nem is hallgatok olyan számokat amikben a szerelemről énekelnek.

Szerencsére vannak még normális együttesek, akik másról is tudnak zenét szerezni, méghozzá sokkal jobbakat.

2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dehogy csak a szerelemről énekel mindenki. Itt van pár szám, ami nem arról szól:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

Amúgy meg mást stílusban is van más téma.

2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz stílusban kutakodsz.
2012. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó kis trash metal zenék között például elvétve vannak csak szerelmes számok.
2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor MI KÉNYSZERÍT RÁ, HOGY HALLGASD?

Mert az emberek énekelnek az érzelmeikről. Ha az érzelmeid abból állnak, hogy yo nigga men biccsiz madafaka, akkor neked már mindegy. Nem? De. Hát akkor?

2012. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezért nem hallgatok rádiót, meg egyáltalán olyan zenét amiben a szar szerelemről énekelnek. A magam részéről az instrumentális és a katonazenét szeretem, és rengeteg jó együttes van (Heavy Troopers, Siege Tank, J-NekteD, Rocket Turret, VNV Nation) akik a mai kínálatnál ezerszer jobb zenéket csinálnak, és nincs bennük semmiféle szerelem.
2012. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szerelem örök. Mindenki lesz vagy volt egyszer igazán szerelmes. Mindenkinek volt szerelmi csalódása. Ezért ez mindig eladható.
2012. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ezért nem hallgatok rádiót, meg egyáltalán olyan zenét amiben a szar szerelemről énekelnek"


Aki szerelem nélkül él, az kiszárad és gonosz lesz. Szar szerelem? A szerelem és az emberiség nevében azt kell mondanom, hogy kihalófélben vagy, ha nem változtatsz a nézeteiden. A harci zene sem rossz, de a szerelemben az a jó, hogy mindig jár egy vaginával, én azért a katonákkal nem szórakoznék el esténként.

2012. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szerelem múlandó. Bármennyire is énekelik a sok nyálas nótában, előbb-utóbb elmúlik. A gyűlölet és a düh jobban fűti a gépezetet!


Én szerelem nélkül élek, de mégse vagyok gonosz. És nemhogy kihalófélben nem vagyunk, hanem egyre inkább rájövünk, hogy a szerelem hosszútávon céltalan, eszem ágában sincs változtatni a nézeteimen, főleg most. A sok nyálas szerelmes vacak után kifejezett öröm olyan számot hallgatni ahogy hosszasan taglalva van, hogy kik és milyen szenvedések közt fogják kilehelni a lelküket :)

2012. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!