Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tölthetném le ezt a...

Honnan tölthetném le ezt a számot? Esetleg letöltené nekem valaki?

Figyelt kérdés

Nyree:Wondering c.száma kellene.


youtube-n sincs fent,h.átkonvertálhatnám mp3-ba.


olyan oldalokon sincs,ahonnan csak simán le lehet tölteni.


limewire és hasonló programokhoz nem értek,meg nem is akarok letölteni mindenféle programokat a gépemre...csak ez a szám kéne..


ha valakinek van olyan zeneletöltős programja,és megtalálja,elküldené nekem??köszi előre is:)


2009. júl. 29. 07:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
egy simán letöltős oldalt találtam,de onnan csak USA-ból lehet tölteni:((
2009. júl. 29. 07:14
 2/12 anonim ***** válasza:
nézd meg itt: [link]
2009. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajna nincs:((
2009. júl. 31. 07:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Tölts le a LimeWire-t, nem nagy szám, de én onnan szoktam letölteni, csak nézd meg h amikor beírod a címet, és kidob egy csomót, akkor nézd meg h a cím alatt ott van ű-e h hány perces, mert ha az van h 8hasamra ütök9 100KB, akkor az nem zene. Sok sikert!
2009. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
limewire-ről azt hallottam,h.elég gyakran vírust rak a gépre...vagy ez nem így van?
2009. júl. 31. 08:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért kell vigyázni. Eddig nekem még nem sikerült vírust összeszednem vele, pedig töb mint 1,5 éve van. Figyelni kel, h mit töltesz le. Próbáld meg. (De onnan magyar zenét nem tudsz letölni, csak szólok!)
2009. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy más oldalakról le tudom szedni ami kell,csak ez most nincs sehol.((
2009. júl. 31. 08:13
 8/12 anonim ***** válasza:

én LimeWire hálózatát használom három éve.. ( csak a hálózatot, nem a progit:P) vannak rajta vírusok bőven, de tudni kell mire mész rá és akkor jó lesz.. zenénél pl figyelembe kell venni a forrásokat, a szám hosszát, méretét stb. ez alapján könnyen meg lehet állapítani melyik a jó.. de ha véletlen rosszra is mész rá, mire való a vírusírtó?;)


tudnál linket adni a dal szövegéhez? és megkeresem neked a számot, csak azért h biztos jót töltöttem e le :D

2009. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szöveget nem találtam,de itt hallható egy kis részlet a dalból,ha a WONDERING c.szám előtti kis nyílra mész:


[link]

2009. júl. 31. 11:49
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy igazad van a vírusirtóval kapcsolatban is:)))csakhát jobb félni mint megijedni..mostanában 2x is újra kellett telepíteni a gépet.pedig van vírusirtóm,ami elvileg elég jó...
2009. júl. 31. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!