Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van-e manapság olyan fiatal,...

Van-e manapság olyan fiatal, akinek akinek tetszik a lassan-lassan már feledésbe merülő 80-as évek magyar rock zenéje, és hidegen hagyják a manapság futó (zenei kultúrát és ízlést abszolút nélkölöző) egyhangú zenék?

Figyelt kérdés

Olyan stílusra gondolok,mint amilyet pl.: a P.Mobil,a Beatrice,a Karthago,esetleg régebbről a Tűzkerék stb.produkált.

Nagyon jó volt 09.08-án az esti X-Factorban Stone produkciója is.



2012. szept. 9. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van, bár nem hallgatok gyakran magyar zenét. A Quimby és a Tankcsapda például ma is megérdemli a figyelmet, zseniális zenészek, az kétségtelen.
2012. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Remélem van, de én már sajnos nem vagyok fiatal...
2012. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát,én sem vagyok fiatal,de én is remélem,hogy van még.

A ma futók közül az előbb említetteket én is szeretem,de a kocsiban menet közben csak Classic Rock,és Blues szól!!

2012. szept. 9. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:

ezeket pont nem annyira szeretem. De a nyolcvanas évek zenéjét igen :-)

Ami nem magyar pont az a Queen, nálam ez az etalon. Jenis Joplin... Ofra Haza-t azt most fedeztem fel magamnak.


Magyar és nyolcvans évek és szeretem?

Presser Gábor - nem jut eszembe az album címe, de Addamis Anna verseit zenésítette meg azt nagyon szeretem (valaki mondja meg stb...)


Régi magyar zene

Ákos nem rossz (jjó ő ma is alkot ha jól tudom, de régen is, nem tudom milyen régen)


több nem jut eszembe később még hozzá szólhatok, ha jön vélasz


24 l

2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hat, a 80-as rock n roll a kedvencem de a magyar az sztem nagyon szar...

Inkabb Guns, Motley Crue ilyenek

2012. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
am 16f
2012. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Amit írtál is jó, meg szeretem az LGT-t, a Piramist, az Illést is nagyon. A Szörényi-Bródy pl. nagyon megcsinálta az István a király-t. Tudtak később is zenét írni.
2012. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

NNa István a király, mellette Jesus Christ super star én kettőt mindig együtt emlegetem, de a költő ha vissza tér is jó.

GRamofon - is jó :-)


Karády Katalin - bár ő nem 80as évek de magyar...

2012. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Magyarock közül nálam a Kispál, Edda, Discoexpress, Tankcsapda, régi Hooligans, Omen, Pokolgép néhány száma. Illést is szerettem anno, Hobo Blues Band, Besenyő Blues Band. LGT-t is nagyon sokat hallgattam, meg az Első Emeletnek is vannak vadul jó számai, tipikus 80-as évekbeli, szívtipró gitárszólókkal! Maiak közül Salvus. Az általad felsoroltakat keveset hallgattam ahhoz, hogy véleményt mondjak, egyedül talán a Beatrice, amihez szép emlékek kötnek, de maga a zenéjük kevésbé tetszik. A mai zenék tényleg nagyon unalmasok, nem érdemes rájuk időt pazarolni.
2012. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 80'-as 901-es évekbeli rockért odáig vagyok, csak nem a magyarért... pl: Gn'R, Bon Jovi, AC/DC, Red Hot Chili, Aerosmith, Nirvana, Green Day korai évei...
2012. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!