Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Zenestílust szeretek?

Milyen Zenestílust szeretek?

Figyelt kérdés

Most már igazán jó lenne tudni, mert eddig csak véletlen bukkantam rá jó zenékre. Próbáltam a legkülönbözőbb zenéket megadni amik tetszenek:

Hoodie Allen - No Interruption

Nicki Minaj - Starships

Toybox - Tarzan & Jane

Tailor Swift - Love Story

Iyaz - Replay


Mi a közös ezekben?


2012. szept. 9. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tucatpop, az a közös bennük...
2012. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 monster under yo bed ***** válasza:
75%
az a közös, hogy mind szar
2012. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm! Második, kinek mi!
2012. szept. 9. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
èn is gyûlölöm a popzenèt, ezèrt hallgatok ipari metàlt.
2012. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 halibel ***** válasza:
0%

A kérdésedre válaszolva, a komolyzenét szeretem, meg a japán zenét, JRocjot, OST-okat.


Mi a közös? Az, hogy nekem egyik sem tetszik. Hallgass Vivát, azon ilyenek mennek.

2012. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Én a Soul és RnB dalokat szeretem, de ha keményítek akkor Krump (agresszív hip-hop) vagy a sima gangster-rap.

A közös az általad felsorolt előadókban az, hogy mindegyikük pop világában utazik és nagyon felkapottak annak ellenére, hogy nem rendelkeznek kiemelkedő tehetséggel.

2012. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amit az előző említett.

am írtad a Tailor Swift-Love Story-t...hallgasd meg ezt a verziót, a kedvenc együttesem is feldolgozta:

http://www.youtube.com/watch?v=zYDqsyUu0Hk

hangminőség nem túl jó, nem sokat foglalkoztak vele...

DE! hallgasd csak Jonathan Cook-ot! lehet, hogy neked nem tetszik ez a stílus, de az BIZTOS, hogy Jonathan-nek nagyságrenddel jobb, erőteljesebb, érdekesebb a hangja, és tehetségesebb mint Taylor. A forever the sickest kids tagjai tehetségesek. de mivel nem tucatzenét játszanak, nem is lettek nayon híresek, mint a te kedvenc előadóid.

2012. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezzel amit küldtél, annyi a bajom, hogy az énekes hangja nem tetszik :/ Egyébként Tailortól ez az egyetlen szám ami tetszik, mint ahogy Iyaztól és a toyboxtól...
2012. szept. 10. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
meddig hallgattad?
2012. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja am itt van, ugyanaz az énekes, popzenét énekel...
2012. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!