Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki tudja a videóban szereplő...

BTzone509 kérdése:

Ki tudja a videóban szereplő zene nevét?

2012. szept. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=4ATYpyDcRZo

és ha annyira érdekel, te is meg tudtad volna találni. ha én úgy megtaláltam, ha semmi ilyesmit nem hallgatok... csak mondom

2012. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért te honnan tudtad kérlek mond el :)
2012. szept. 13. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
figyelj, amikor láttam ezt a kérdést, és kikerestem és válaszoltam, akkor fáradt voltam és nyűgös. most is az vagyok, de próbálok kedves lenni. kezdjük ott, hogy SZÍVESEN. egy előadót nem ismerek ebből a műfajból, meghallgattam azt a 'hosszú' részletet többször, és próbáltam a szövegre rákeresni. nem ment. belehallgattam pár hasonló számba, de még úgy sem találtam. és mivel ez egy videó, amiben szól zene, gondoltam csak megkérdezte valamelyik kommentelő h mi a szám. és így is tették. harmincvalahányadik oldalon válaszoltak is neki, és meg bemásoltam neked, szívem választottjának
2012. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát ja mire te válaszoltál addigra má

r válaszoltak mert én irtam ki hogy mi a zene neve O.o"

2012. szept. 15. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt most nem értem, de mindegy. te írtad ki a kérdést, és itt én voltam az első válaszoló. (nyilván nem látom hogy üzenetet küldtek-e, de gondolom ilyenkor, kiírnák a kérdezők, hogy megvan köszi) lényeg hogy megvan (:
2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja kösz
2012. szept. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!