Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a két zenét keresem,...

Ezt a két zenét keresem, tudja ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Az egyik a True Calling: Az Őrangyal főcímdala asszem, egy női előadó, de csak reklámban hallottam :) a másik az Egyszer volt, hol nem volt reklámzenéje, mind2 mostanában megy a tv ben. h melyik csatornán azt nem tom, de a True azt az RTL en láttam, az Egyszer volt-ot azt az M1 en. az utóbbi uj sorozat, a hófehérke modern feldolgozása ha valaki címe alapján nem tudná, előre is naon köszi szépen a segítségeket :)))))
2012. szept. 9. 22:32
 1/8 anonim válasza:

True Calling főcímdala:

http://www.youtube.com/watch?v=UOkoZ5W5Xdg

Egyszer volt főcímdala:

http://www.youtube.com/watch?v=fxpQSzOB7RY

Remélem valamelyik a keresett szám!:)

2012. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépppeen :))) ezek azok... :))))) bár jó lenne a szám neve előadóval, ha még szeretnék keresni más számot is tőlük, de nagyon szépen köszi ^^ egy pöppecke vágást majd kapnak, h egy tiszta mp3 at kapjak, ne legyen az elején semmi :)
2012. szept. 9. 22:41
 3/8 A kérdező kommentje:
éés de buta vok ,sosem nézem a vidi alatt a szöveget :)
2012. szept. 9. 22:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Full Blown Rose-somebody help me a True Calling főcímdala, az Egyszer volté: Kerrie Roberts-rescue me :) köszi a segítséget :P
2012. szept. 9. 22:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Am van még 1 szám... naon tetszik és nem tom az előadóját mert sem id je nincs, sem normális neve, ami a jelenlegi neve, azt a barátaim adták meg. Hová lehet feltöltenem ingyen h meg is hallgathassák?
2012. szept. 9. 22:47
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok, szívesen, és igen akartam írni, hogy ottvan alatta, de akkor ezek szerint megtaláltad!:) youtube-ra rakd fel szerintem és ide linkelt ki, meg youtube-on is az legyen a címe, hogy mi a szám címe v ilyenek, láttam már egy-kettőt!:))
2012. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de youtube ra csak vidi megy nem? az nekem egy mp3 as :P
2012. szept. 10. 11:07
 8/8 A kérdező kommentje:
hogyan tehetek pl egy képet a zene mellé? ugy tuti fe ltudnám tölteni :) gond az sosem foglalkozok ilyesmivel, persze ha kell akk meg nem értek hozzá :))
2012. szept. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!