Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek tetszenek ezek a számok?

 1/8 anonim ***** válasza:
A első kettő nem igazán jön be, de a harmadik igen és annak a hangzása nagyon jó, csak egy kicsit morbid a klip :/ A 3 Green Day dal pedig nagyon jó!
2012. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Offspring és Green Day nálam már elég régóta bejön (Ixnay on the Hombre/Dookie-korszak), bár a punk és punk-rock nem feltétlenül a stílusom.

A Sum41 és Billy Talent számomra ismeretlenek. Kellemes kis zenéjük van, de nem fogok már vénségemre változni :)

Az újdonságok élvezetére való hajlamomat más stílusokban élem ki, úgyhogy a belinkeltek közül nekem marad a Green Day meg az Offspring ;)

2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jófélék: ) Most mindegyikbe épphogycsak belehallgattam, azt már leszűrtem, hogy érdemes őket meghallgatni végig, de azt nem most, hanem majd :) De am tényleg nagyon tetszenek, amit ennyiből, ebből a néhány másodpercből megállapítottam:D Ennyiből már meg lehet állapítani, hogy jó számok-e, és majd lehet, hogy fogom őket többször is hallgatni! :)

Jók!!

2012. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindet bírom de ezek közül a green day - holiday a legjobb szerintem!Amikor összejövünk sörözni mindig ez megy :D
2012. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2012. szept. 16. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Többen is válaszoljatok"
2012. okt. 1. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
első 2 nem rossz, de vannak jobbak is, többi szuper!! A Billy Talent-es egy fokkal lehetne jobb még, de nagyon jó!:)
2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjátok!
2012. okt. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!