Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogyan ismertétek meg a...

Ti hogyan ismertétek meg a kedvenc előadótokat?

Figyelt kérdés
viváról ? ismerőstől ? stb

2012. szept. 12. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem a bátyám hallgatta folyton a Linkin Parkot amikor még kisebbek voltunk, akkor utáltam mert rap meg kemény metal és én akkor a rihanna/ shakira stb..korszakomban voltam. Most 16 vagyok és egyszerűen imádom őket, az összes dalt felismerem már az introból stb.. Szóval rockos vagyok de az a durva hogy nagyon szeretem a One Directiont. Pedig régen nagyon nem bírtam őket nyálas fiúbandának gondoltam őket de egy országos versenyunk alatt egy nehéz meccs után letörtek voltunk és az egyik fan csaj mindig berakta és annyira felvidított hogy már rajongó vagyok. Nem olyan brutális stílusban de bírom a zenéjüket :)

LP forever

2012. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú történet. Én ritkán nézek zenék után, ezért nem könnyen találtam rá a nagy kedvencemre, a Green day-re sem. Úgy volt, hogy olvastam a Szent Johanna gimit, és ugye a legnagyobb főszerepben ott van a nagy régi klasszikusuk, a Basket case. Meghallgattam, nem igazán jött be úgy elsőre. Akkor még én is poprajongó voltam, és akkor jelent meg a 3 legújabb lemezük, az Uno, Dos és a Tré. Ezek hasonlítanak eléggé a pop-hoz, tehát ezek voltak az 1. kedvenceim. És időrendbe visszafele haladtam, úgy ismertem meg a számaikat. A Petőfi rádión hallottam a Know your enemy-t, a barátnőm mutatta meg akkor a Boulevard of broken dreams-et, és meglepően tetszettek. :D A rádióbó ismertem meg az Oh Love-ot. Akkor kezdett izgatni a dolog, hogy ők tényleg jók. A nagy áttörést egy youtube videó hozta, aminek a címe: top 50 green day songs. Mindet leírtam, utánanéztem, és hirtelen rengeteg számot írtam össze, hogy le akarom tölteni. Eleinte az ilyeneket, aminek a címe pl.: Blood, sex and booze, vagy Fuck time, ezeket inkább kihagytam, azóta tudom, hogy kár volt, mert nagyon jók ezek is. :) És most szülinapomra kaptam egy Green day összes albumot, lemezekre szedve az összes számuk. :D és most tartok itt, hogy tegnap kaptam egy Green day pólót, anyukám Green day-es szülinapi tortát is gyártott nekem, minden számukat ismerem, szóval mondhatni őrült rajongó vagyok. :D
2013. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A koncertjén viszont még nem voltam. Nálunk úgy tudom még nem járt, viszont Bécsben már volt.
2013. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a youtube-on találtam rá a kedvenceimre
2013. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


David Bowie talán a kevencem, őt úgy ismertem meg, hogy Puzsér mondta sokszor (neten található róla készült videókban), hogy többek közt az egyik legjobb zenész. Meghallgattam és nekem konkrétan a kedvencemmé vált, lassú folyamat volt amíg végleg azt mondtam hogy ő a kedvencem, sokáig más zene volt a kedvencem. Egyébként Puzsér előtt ismertem már, de csak hallomásból, konkrét számokat szinte nem is.


A másik kedvencem a Pink Floyd. Őket úgy hogy apám szerteti a rockzenét, még anno csinált válogatást a kedvenceiből, és sokáig én azokat hallgattam, mert nekem is azok tetszettek (még kis 6-10 éves koromba). Utána kezdtem felszokni yt-ra, először még mások (amik mára már lejjebb csúsztak, de még mindig szeretem őket) voltak a kedvenceim, a Pink Floyd mindig egy olyan 20-ba benne volt, a Comfortably Numb-ot imádtam legjobban, azon kívül alig ismertem néhány számot. Aztán sok év múlva elkezdtem saját válogatást csinálni, azon belül pedig annyira a Comfortably Numb volt a kedvencem, és még néhány addigra megismert PF dal (Wish You Were Here, Time, High Hopes) hogy úgy döntöttem utánanézek ennek a Pink Floyd-nak. Néhány hét ismerkedés után már a Dark Side of The Moon volt a kedvenc albumom, máig az, és kicsit később szorosan a The Wall is felzárkózott mögé (vhogy a Comfortably Numb ellenére nehezen szerettem bele). Ez a zenekar volt Bowie előtt a kedvenc előadóm, most a másodikak.


Hogy még mondjak még egyet, a The Doors, őket hasonlóan a Pink Floyd-hoz apám révén mindig szerettem, aztán amikor idősebb fejjel újrahallgattam őket (néhány évig elfeledtem őket) olyan szintű élményt jelentett néhány számuk, hogy hetekig csak azokat ajánlgattam az osztálytársaimnak:D. Aztán lassacskán kezdtem utánuk nézni jobban, mostmár sok számukat ismerem, szeretem, és ők jelenleg a harmadikak.

2014. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!