Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mostanában miért rockereznek...

Chrishu kérdése:

Mostanában miért rockereznek le mindenkit?

Figyelt kérdés

Vannak akik az 1D-t és JB-t is rocknak tartják

Más szerint az LMFAO katolikus black metált játszik

Miért rockerzik le ezeket az előadókat?



2012. szept. 14. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem tudnak semmit a zenéről... De jó kérdés, amúgy... Paradoxon.
2012. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

hát elég nagy gázok vannak egyesek fejébe, de no para.. akik ezt mondják keményen ütik max a 12. életévüket.

ja és aki nem hiszi el ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3404783-szer..

2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Huhh.

Most találkoztam a 2. által belinkelt csodával.

Hááát, nemmondom...


Szerintem olyan szinten el vannak havazva az enyeknyonyikus bigyóikkal, hogy ha meglátnak valakit egy dobcucc meg egy gitár mögött hülyéskedni, már azt hiszik, hogy az rock.


Jajjj.

2012. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egyik sem Rock :) De ezek közül én csak az 'D-t hallgatom :) <3
2012. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Katolikus black metal. :DD http://www.youtube.com/watch?v=SHYgUQUhfJ0

Amúgy azért, mert még életükben nem hallottak rockot.

2012. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Előző: a második lehetőséged lehetetlen! Amiben nincs tuc-tuc, gyümölcsturmixgéphang, és minden hülyeség, azt le se szarják :(
2012. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert a legtöbb ember életében nem hallott normális hangszeres zenét, és ha meglát egy hegedűt vagy zongorát: jéééé, Mozart. Ha egy gitárt, vagy dobot: jéééé, metál.
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nagy kedvencem az LMFAO, de az tény, hogy nem rock, meg black metál, hanem electro. aki meg at 1D-t és a JB nyálzenéit rocknak nevezi, az... mindegy... amúgy szerintem az LMFAO-ban a "party rock" kifejezés miatt hiszik sokan azt, hogy vad, kemény rock, pedig csak egy kifejezés. A "kirúgjuk a ház oldalát" c. mondatot sem hiszem, hogy falbontók találták ki...
2012. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyik se rock!!! A one direction pop! És JB is! Az lmfao-t nem tom, de nem rock!! :-)
2012. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jééééézus. Hova süllyedtünk. Komolyan fontolgatom az öngyilkosságot és/vagy a tinédzsertársadalom kiirtását. Üdv: Egy tini csaj, aki igazi rockot hallgatva nőtt fel :)
2012. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!